• Новак
TIGRADE 6mm Високо Полиран Црна Сребро Злато Мажите Волфрам Карбид Прстен Жени, Свадба Бенд Женски Ангажман Прстени Удобност Одговара

TIGRADE 6mm Високо Полиран Црна Сребро Злато Мажите Волфрам Карбид Прстен Жени, Свадба Бенд Женски Ангажман Прстени Удобност

DEN 671.52
DEN 430.00 -36 %

Достапност
Производот е достапен


Гравирање Услуга
1.Можете engrave име или лого на прстенот? -Да,ние може да engrave зборови/едноставен знак. Тука е engrave услуга : 2.Колку букви може да ви engrave? -Колку помалку, толку подобро .Таму е многу ограничен простор за прстен да се engrave . (не повеќе од 3 зборовите секој прстен) 3.Како да се избере англиски фонт ? -Ве молиме да ни ги испратите на фонт што сакате . 4. Можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? -Да,ние може да engrave сите јазици.Ако не можете да напишете ја вашата јазик , можете да ни испратите е јасна слика. 5.Можете engrave во било бои? -Жал ми е,бојата не може да биде избран. 6. Како можам да го кажете му на продавачот зборовите јас треба да engrave? -Кога ќе се плати со цел ,можете да оставите порака на изгравирани зборови за нас.

Декларирани спецификации

Прстен Големина:
7, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WGJZ06070S/Б
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
6mm
Метали Тип:
волфрам
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
TIGRADE
Пол:
Унисекс
боја:
црното Злато Сребро.
Метал:
волфрам
Материјал:
Метал
Обликот:
Круг
Парична казна или Моден:
Моден
прстен стил:
Свадба Бендови
квалитет:
Висок квалитет
Пол:
Мажи Жени унисекс
Повод:
Партија Свадба Ангажман
Стил:
Тренди

Комплементите на стоката

Нов Прилагодлив големина Златна Боја Прстени Жените Свадба Накит Прст Прстен Индија/Етиопската/Африка/Нигериската/Кенија Предмети

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Големина

DEN 238.00 264.00

YGK Бренд за НАКИТ 8ММ Сина Мат Центар со Сребро Чекор Eage Волфрам Карбид Удобност Одговара Прстен за човекот и жената, свадба

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Леге

DEN 1003.00 1055.52

Афион Сребрен Прстен Црвениот Цвет Слика Уметност Уникатна Уметност Гроздобер Прстен Накит За Подарок На Жените И Мажите Љубовници

започнетекрајотстаклена купола прстен На Ѕвездена Ноќ со Vincent Van Gogh 1889рачно изработени Keepsake ПРСТЕНЅвез

DEN 144.00 191.52

8мм Сребро Титаниум Прстен Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кабли Завртки Пломба Машки Ангажман Мода Накит Свадба Бенд anillos mujer

Тука е engrave услуга : 2 Две црни кабли дава овој прстен исклучителен изглед.Таму е многу ограничен простор

DEN 416.00 717.60

CiNily Создадени Сино Бела Розова Оган Опал Сребро Позлатен Прстен трговија на Големо и Мало начин за Жените Накит Прстен Големина

41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата Тука ние постојано се обезбеди висок ква

DEN 335.00 655.68

Нови Пристигнување 8мм Жени Човек Сребро Тонови Волфрам Карбид Прстени Пломба Дрво и Школки Купола Бенд Удобност Одговара Свадба

Бренд : SayaМатеријал : Волфрам, Дрво и ШколкиБоја : СребренаШирина : 8mmГолемина : 712, исто така, може да се пр

DEN 1123.00 1727.52