• Новак
зачудувачки ААА голема 13mm црвени корални цвет сребро обетки студ m479 Сосема Нов Висок Квалитет на Модата Слика

зачудувачки ААА голема 13mm црвени корални цвет сребро обетки студ m479 Сосема Нов Висок Квалитет на Модата Слика

DEN 575.04
DEN 403.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи. Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено).
Политика На Враќање
Кога ќе го примите ставка(и) од мене, ако имате некои прашања, ве Молиме да ни ме наскоро.
Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време.
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Благодарам многу. Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ние и придобивките од позитивни повратни информации.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство.

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Корални
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Комплементите на стоката

Oorbellen Kinderen Сребро Позлатен Сидро и Кормило Обетки Морската Култура Кормилото Студ Обетки за Жените Сестра Накит за Подарок

Oorbellen Kinderen Сребро Позлатен Сидро и Кормило Обетки Морската Култура Кормилото Студ Обетки за Жените Сест

DEN 121.00 177.60

KIVN Мода Накит Домот Луксузни Сина CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Свадба Булчински Студ Обетки Промоција Роденден Подароци

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр�

DEN 387.00 731.04

Жените Студ Созд Керамички Обетки Бела Половина Монистра Минималистички Пирсинг Earring Трендовски Накит 2017 За Жените Девојка

Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како н�

DEN 297.00 570.72