• Новак
Comiya Дизајнер Црна Цвеќиња Студ Обетки За Жените Накит Додатоци Boucle D'oreille Кошница Femme трговија на Големо Пост Earring

Comiya Дизајнер Црна Цвеќиња Студ Обетки За Жените Накит Додатоци Boucle D'oreille Кошница Femme трговија на Големо Пост Earring

DEN 205.44
DEN 164.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Comiya Дизајнер Црна Цвеќиња Студ Обетки За Жените Накит Додатоци Boucle D'oreille Кошница Femme трговија на Големо Пост Earring
Earring Тежина : 10g/pr
Earring големина : 4*4.5 cm

Декларирани спецификации

Главниот Камен Боја:
бела, црна, црвена, розова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER-150895
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Comiya
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот Топла Продажба Кореја Дизајн Евтини Симпатична 10мм Смола Кристали Hlaf Топката Железен Стап Студ Обетки Менува

Забелешка : За мешани бои,може да бидат променети во секое време,само се меша во случајни бои,не може да б

DEN 475.20

Жените Студ Созд Керамички Обетки Бела Половина Монистра Минималистички Пирсинг Earring Трендовски Накит 2017 За Жените Девојка

Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како н

DEN 297.00 570.72

Бесплатен Превозот Топла 925 Сребрен Капки Капки за Инкрустирани Пурпурна Циркон Жените Фунта Сребро Обетки Домот темперамент

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Кина Yiwu

DEN 182.00 191.52

KIVN Мода Накит Домот Луксузни Сина CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Свадба Булчински Студ Обетки Промоција Роденден Подароци

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

DEN 387.00 731.04