• Новак
трговија на големо 16pair 11mm круг кафе слатководни образован бисер обетки h695

трговија на големо 16pair 11mm круг кафе слатководни образован бисер обетки h695

DEN 1727.04
DEN 1296.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ние се земе викенд надвор. Благодарам многу. (оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено).
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако ви трговија на големо.
Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време.Ви благодарам многу за вашата помош. По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса.
Политика На Враќање
Кога ќе го примите ставка(и) од мене, ако имате некои прашања, ве Молиме да ни ме наскоро. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство.

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Комплементите на стоката

2018 мода накит ткаенина топката обетки за жена во студ обетки пост обетки тркалезни бар панк девојка Обетки трговија на големо

2018 Нови Бохемски Гроздобер Тибетската Сребро Позлатен Црна Кристал Був Очи Обрачот Earring Тиркизна Обетк

DEN 188.00 197.76

Oorbellen Kinderen Сребро Позлатен Сидро и Кормило Обетки Морската Култура Кормилото Студ Обетки за Жените Сестра Накит за Подарок

Oorbellen Kinderen Сребро Позлатен Сидро и Кормило Обетки Морската Култура Кормилото Студ Обетки за Жените Сест

DEN 121.00 177.60

Бесплатен Превозот Топла Продажба Кореја Дизајн Евтини Симпатична 10мм Смола Кристали Hlaf Топката Железен Стап Студ Обетки Менува

Забелешка : За мешани бои,може да бидат променети во секое време,само се меша во случајни бои,не може да б

DEN 475.20

KIVN Мода Накит Домот Луксузни Сина CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Свадба Булчински Студ Обетки Промоција Роденден Подароци

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

DEN 387.00 731.04