• Новак
Трговија на големо 8Pairs 7-8ММ Akoya Образован Бисер Сребро Студ Обетки ААА Одделение

Трговија на големо 8Pairs 7-8ММ Akoya Образован Бисер Сребро Студ Обетки ААА Одделение

DEN 1199.04
DEN 900.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Ви благодарам многу за вашата помош.
Политика На Враќање
Кога ќе го примите ставка(и) од мене, ако имате некои прашања, ве Молиме да ни ме наскоро.
Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако ви трговија на големо.
Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. (оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено).
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Благодарам многу.
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи. Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Комплементите на стоката

2018 мода накит ткаенина топката обетки за жена во студ обетки пост обетки тркалезни бар панк девојка Обетки трговија на големо

2018 Нови Бохемски Гроздобер Тибетската Сребро Позлатен Црна Кристал Був Очи Обрачот Earring Тиркизна Обетк�

DEN 188.00 197.76

Бесплатен Превозот Топла 925 Сребрен Капки Капки за Инкрустирани Пурпурна Циркон Жените Фунта Сребро Обетки Домот темперамент

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Кина Yiwu

DEN 182.00 191.52

Бесплатен Превозот Топла Продажба Кореја Дизајн Евтини Симпатична 10мм Смола Кристали Hlaf Топката Железен Стап Студ Обетки Менува

Забелешка : За мешани бои,може да бидат променети во секое време,само се меша во случајни бои,не може да б

DEN 475.20