• Новак
JURAN Јаже Tassel Обетки За Жените 2018 Нова Жешка Едноставна Кристал Макси Bohe Голем Студ Earring Накит brincos R2207

JURAN Јаже Tassel Обетки За Жените 2018 Нова Жешка Едноставна Кристал Макси Bohe Голем Студ Earring Накит brincos R2207

DEN 125.28
DEN 104.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен


JURAN Јаже Tassel Обетки За Жените 2018 Нова Жешка Едноставна Кристал Макси Bohe Голем Студ Earring Накит brincos Фабрика Цена R2207
Предмети : Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме видете подолу линк
Pyment : Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
juran
Број На Модел На:
R2207
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот Топла 925 Сребрен Капки Капки за Инкрустирани Пурпурна Циркон Жените Фунта Сребро Обетки Домот темперамент

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Кина Yiwu

DEN 182.00 191.52

Бесплатен Превозот Топла Продажба Кореја Дизајн Евтини Симпатична 10мм Смола Кристали Hlaf Топката Железен Стап Студ Обетки Менува

Забелешка : За мешани бои,може да бидат променети во секое време,само се меша во случајни бои,не може да б

DEN 475.20

Жените Студ Созд Керамички Обетки Бела Половина Монистра Минималистички Пирсинг Earring Трендовски Накит 2017 За Жените Девојка

Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како н�

DEN 297.00 570.72