• Новак
Нови Пристигнувања Во Текот На Франција, Париз Стаклен Емајл Скршена Лушпа Мода Популарни Earring За Жени Со Кука 2017 Накит

Нови Пристигнувања Во Текот На Франција, Париз Стаклен Емајл Скршена Лушпа Мода Популарни Earring За Жени Со Кука 2017 Накит

DEN 1244.64
DEN 635.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Стил : Мода Накит Кука Обетки Материјал : Еколошки Бакар, 14k Вистински Злато Позлатен Кубни циркони ,Кристал, Акрил Или кристал Големина : Шоу На Слики, ве Молиме да Забележите Дека Повод : Ангажирање /Годишнината /Партија/ Подарок Состојба : 100% сосема нов, Одлична Страна Занает Пакет Содржина : 1 Пар Обетки, Хартија Картичка, OPP Вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Пилешко Скрши Школка Серија Обетки И Прстени.
Напомена : Две Бои За Да Изберете Од, Кога Ќе Го Поставите Цел, Оставете Порака На Вашиот Налог Сакате Бела Egg Shell Или Розова Egg Shell Е Во Ред. Двете Од Нив се Во парк. Мала Жолта Пилешко Само Пробие Школка, Фино Коса Е Жолта, се Чини дека е Особено Удобно.. Мали Очи се Пополни Во Жолта Фино Коса, Сјајна Црна..

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Сочни Грозје 2017-05
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Сочни Грозје
Метали Тип:
бакарни легури
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Европа, Америка, Русија
погоден за давање на подарок прилики:
Партија/ Годишнината/ Birthiday/ Божиќ Ден
Моден:
Животно Пилешко Симпатична Earring, 2017 Нов Стил
Тренди:
Домот Сите Натпревар Симпатична Едноставна
жените накит:
партија додатоци
Suject:
Јајце Скршена Лушпа

Комплементите на стоката

Oorbellen Kinderen Сребро Позлатен Сидро и Кормило Обетки Морската Култура Кормилото Студ Обетки за Жените Сестра Накит за Подарок

Oorbellen Kinderen Сребро Позлатен Сидро и Кормило Обетки Морската Култура Кормилото Студ Обетки за Жените Сест

DEN 121.00 177.60

Бесплатен Превозот Топла 925 Сребрен Капки Капки за Инкрустирани Пурпурна Циркон Жените Фунта Сребро Обетки Домот темперамент

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Кина Yiwu

DEN 182.00 191.52

2018 мода накит ткаенина топката обетки за жена во студ обетки пост обетки тркалезни бар панк девојка Обетки трговија на големо

2018 Нови Бохемски Гроздобер Тибетската Сребро Позлатен Црна Кристал Був Очи Обрачот Earring Тиркизна Обетк

DEN 188.00 197.76

KIVN Мода Накит Домот Луксузни Сина CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Свадба Булчински Студ Обетки Промоција Роденден Подароци

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

DEN 387.00 731.04