• Новак
Сосема Нов Висок Квалитет на Модата Слика трговија на големо 30pair 8мм круг бела слатководни образован бисер обетки h689

Сосема Нов Висок Квалитет на Модата Слика трговија на големо 30pair 8мм круг бела слатководни образован бисер обетки h689

DEN 1775.04
DEN 1332.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем).
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. А ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви даде задоволувачки одговор. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Објектот мора да се врати во рок од 30 Дена,Враќање ќе бидат дадени како Парите Назад
Повратни Информации Политика
Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави добар фидбек како што е можно порано, ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ние се земе викенд надвор. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса. Благодарам многу.
Политика На Враќање
Кога ќе го примите ставка(и) од мене, ако имате некои прашања, ве Молиме да ни ме наскоро.Ако не ви се допаѓа мојот предмети и не се задоволни со мојата услуга,ве молиме да ми кажете вашиот предлог и да ми помогне да се поправи мојот грешка. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено). По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации.

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот Топла Продажба Кореја Дизајн Евтини Симпатична 10мм Смола Кристали Hlaf Топката Железен Стап Студ Обетки Менува

Забелешка : За мешани бои,може да бидат променети во секое време,само се меша во случајни бои,не може да б

DEN 475.20

Жените Студ Созд Керамички Обетки Бела Половина Монистра Минималистички Пирсинг Earring Трендовски Накит 2017 За Жените Девојка

Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како н�

DEN 297.00 570.72

KIVN Мода Накит Домот Луксузни Сина CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Свадба Булчински Студ Обетки Промоција Роденден Подароци

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр�

DEN 387.00 731.04

Нови Пристигнувања Во Текот На Франција, Париз Стаклен Емајл Скршена Лушпа Мода Популарни Earring За Жени Со Кука 2017 Накит

Стил : Мода Накит Кука Обетки Материјал : Еколошки Бакар, 14k Вистински Злато Позлатен Кубни циркони ,Крис�

DEN 635.00 1244.64

Бесплатен Превозот Топла 925 Сребрен Капки Капки за Инкрустирани Пурпурна Циркон Жените Фунта Сребро Обетки Домот темперамент

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Кина Yiwu

DEN 182.00 191.52

2018 мода накит ткаенина топката обетки за жена во студ обетки пост обетки тркалезни бар панк девојка Обетки трговија на големо

2018 Нови Бохемски Гроздобер Тибетската Сребро Позлатен Црна Кристал Був Очи Обрачот Earring Тиркизна Обетк�

DEN 188.00 197.76