• Новак
Гроздобер Накит со Сребрена/Бронза Обложено Стакло Cabochon Mandala Цвет Earring Студ Earring за Жените Подарок

Гроздобер Накит со Сребрена/Бронза Обложено Стакло Cabochon Mandala Цвет Earring Студ Earring за Жените Подарок

DEN 100.80
DEN 56.00 -44 %

Достапност
Производот е достапен

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ова е најдобар во alibaba глобалната брзо се продава услуга стратегија. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Да се обезбеди да се плати минимален данок. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. па ние имаме 45 дена безусловна политика на враќање ќе направи да се чувствувате подобро. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Царинската строги инспекциски надзор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ние ќе се прогласи како подарок или примерок со мала вредност. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Обетки Тип : Студ Обетки
Предмет Тип : Обетки
Метали Тип : Алуминиумски
Материјал : Стакло
Стил : Трендовски
Модел : mandala
Пол : Жените
База Дијаметар : 16mm
Cabochon Дијаметар : 14mm
Пакување, Вклучувајќи : 1 пар обетки
30-45 работни дена 8-12 работни дена 4-7working дена 45-60 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
mendittorosa
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WE0356
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Комплементите на стоката

Oorbellen Kinderen Сребро Позлатен Сидро и Кормило Обетки Морската Култура Кормилото Студ Обетки за Жените Сестра Накит за Подарок

Oorbellen Kinderen Сребро Позлатен Сидро и Кормило Обетки Морската Култура Кормилото Студ Обетки за Жените Сест

DEN 121.00 177.60

2018 мода накит ткаенина топката обетки за жена во студ обетки пост обетки тркалезни бар панк девојка Обетки трговија на големо

2018 Нови Бохемски Гроздобер Тибетската Сребро Позлатен Црна Кристал Був Очи Обрачот Earring Тиркизна Обетк

DEN 188.00 197.76