• Новак
6 Пара/Set Кристал Кристално Јасна Earring Поставите ААА Кубни Циркони Earring За Жените Моден Дизајн Brincos Накит Bijoux

6 Пара/Set Кристал Кристално Јасна Earring Поставите ААА Кубни Циркони Earring За Жените Моден Дизајн Brincos Накит Bijoux

DEN 134.40
DEN 110.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен


Цел>150$ бесплатен превозот на курирската служба DHL/UPS/EMS/RPX/ARAMEX (зависи од вашата земја) Квалитет : 100% сосема нов, одлична занает,Добро,+, евтини цена wholesle продавница 4 Групи или повеќе добиете 10 % попуст Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
Лето љубов
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
rhinestones earring накит
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди Романтична Бохемија Класичен Панк Гроздобер
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима

Комплементите на стоката

KIVN Мода Накит Домот Луксузни Сина CZ Кубни Циркони Жени, Девојки Свадба Булчински Студ Обетки Промоција Роденден Подароци

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

DEN 387.00 731.04

Моден сончоглед студ обетки Антички симпатична Сребро Позлатен обетки Личност студ обетки за жените промет на големо со бесплатен

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

DEN 673.00 1103.52

2018 мода накит ткаенина топката обетки за жена во студ обетки пост обетки тркалезни бар панк девојка Обетки трговија на големо

2018 Нови Бохемски Гроздобер Тибетската Сребро Позлатен Црна Кристал Був Очи Обрачот Earring Тиркизна Обетк

DEN 188.00 197.76

Жените Студ Созд Керамички Обетки Бела Половина Монистра Минималистички Пирсинг Earring Трендовски Накит 2017 За Жените Девојка

Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како н

DEN 297.00 570.72