• Новак
Мотоцикл делови Rearview Огледало За Suzuki Севиџ Натрапникот Volusia Булевар Gsxr Hayabusa

Мотоцикл делови Rearview Огледало За Suzuki Севиџ Натрапникот Volusia Булевар Gsxr Hayabusa

DEN 1968.00
DEN 1870.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. 100% Сосема Нов резервни висок квалитет integraged огледала Hight квалитет на алуминиум огледало Дијамант Сечилото стил форма. за превозот безбедно.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За Suzuki Севиџ Натрапникот Volusia Булевар Gsxr Hayabusa
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Тежина:
1.025kg
Објектот Ширина:
9cm
Материјал Тип:
Hight квалитет на алуминиум огледало
Објектот Должина:
26.5cm
Гаранција:
Yes
Тип На Производ:
За Suzuki Севиџ Натрапникот Volusia Булевар Gsxr Hayabusa
Школка Материјал:
Hight квалитет на алуминиум огледало

Комплементите на стоката

бесплатен превозот 6 бои се опционални мотоцикл круг огледала мотор rearview огледало 10мм универзална мотокрос страна црно огледало

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

DEN 815.52

бесплатен превозот кожна рачка бар крајот огледало мотор Задните Видите Справи со Бар Крајот Rearview Странични Ретровизори за

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако п�

DEN 2207.52

Afetermarket бесплатен превозот мотоцикл огледало За Мотор Харли Дуна Вајд Глајд Пламен Стил ХРОМ Палка Сопствени Работи Mirr

Висок квалитет 6061 Палка Алуминиум Пламен Стил Огледало Глави и Пламен Произлегува (Лево и Право Страни)

DEN 1895.00 2016.00