• Новак
Мотоцикл Трки Rearview Огледало За Хонда CBR 600 1999-2007 CBR600RR 2003-2007 ГОДИНА CBR900RR CBR929RR CBR954RR CBR1000RR од 2004 до 2007 година

Мотоцикл Трки Rearview Огледало За Хонда CBR 600 1999-2007 CBR600RR 2003-2007 ГОДИНА CBR900RR CBR929RR CBR954RR CBR1000RR од

DEN 2112.00
DEN 2006.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Висок квалитет 6061 Палка Алуминиум Криво Стрелка Стил Огледало Глави и Пламен Произлегува (Лево и Право Страни) Прилагодливи Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало (стакло) Материјал : Акрилик (обезбедува јасна цел и не е лесно да попуштат или не) Доаѓа со монтажа завртки/ореви за лесна инсталација Мерење : Ширина - Од монтажа гром до надворешниот совет на огледало лице е 8" Висина - 5" Огледало лице - 5" x 1.75" Материјал : 6061 Палка Алуминиум Боја : исто како што сликите покажуваат Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 пар ИНСТАЛАЦИЈА ЗАБЕЛЕШКА : за Кора исклучување на заштитната кожата на акрилик стакло пред употреба Fitment : Хонда CBR 600 1999-2007, Хонда CBR 600 RR 2003-2007 година, Хонда CBR 900 RR 1998-1999, Хонда CBR 929 RR 2000-2001, Хонда CBR 954 RR 2002-2003 година, Хонда CBR 1000 RR од 2004 до 2007 година Kawasaki Ninja (Сите Години, & Модели) Suzuki GSXR 600 1992-2007, Suzuki GSXR 750 1991-2007, Suzuki GSXR 1000 2001-2007, Suzuki GSXR 1100 1993-1998, Suzuki Hayabusa 1999-2007, Јамаха FZR600 1989-1999, Јамаха YZF600 R 1995-2007, Јамаха R6 1999-2007, Yamaha R1 1998-2007

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Тежина:
1.025kg
Име На Модел:
За Хонда CBR 600 1999-2007 CBR 600RR 2003-2007 ГОДИНА CBR 900RR
Објектот Ширина:
9cm
Материјал Тип:
Висок квалитет 6061 Палка Алуминиум
Објектот Должина:
26.5cm
Гаранција:
Yes
Тип На Производ:
За Хонда CBR 929RR CBR 954RR CBR 1000RR
Школка Материјал:
Висок квалитет 6061 Палка Алуминиум

Комплементите на стоката

црна, сребрена хром CNC мотоцикл rearview огледало мотор странични ретровизори мото делови АТВ јама велосипед мотокрос ретровизорот

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 2399.52

бесплатен превозот мотоцикл на ретровизорот за јамаха мотор мотокрос странични ретровизори ATV Off-road мото нечистотија јама

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Сите вратени предмети М

DEN 863.52

Afetermarket бесплатен превозот мотоцикл огледало За Мотор Харли Дуна Вајд Глајд Пламен Стил ХРОМ Палка Сопствени Работи Mirr

Висок квалитет 6061 Палка Алуминиум Пламен Стил Огледало Глави и Пламен Произлегува (Лево и Право Страни)

DEN 1895.00 2016.00

5 бои круг мотоцикл handlebar крајот огледало мото бар крајот rearview огледало мотор страна огледало скутер зафат завршува огледала

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние ќе ги пратите пратк

DEN 959.52

висок квалитет на црна мото Додатоци мотоцикл rearview огледало мотокрос Странични Ретровизори Алуминиум Промена делови топла

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние само брод д

DEN 527.52