• Новак
Сирена Sequin Стомак Ориентални Источна Танц Ремени Костими за Женска Bellydance Хип Марами Шамија Танцување Индискиот Половината Синџири

Сирена Sequin Стомак Ориентални Источна Танц Ремени Костими за Женска Bellydance Хип Марами Шамија Танцување Индискиот Половината

DEN 671.52
DEN 604.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Возрасни Sequin Стомак Танц Појас за Жените Bellydance Ориентални Триаголен Сирена Танц Хип Шамија Индискиот Половината Синџир Костим
Должина : 142cm Ширина : 70cm Одговара на половината : 60-100cm Одговара висина : 40-65kg
Превозот
1. Еднаш потврди плаќањето примени, ние ќе брод вашата објект во 2-3 работни дена. Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е точна.
2. Времето за испорака е 7-15 дена во САД од страна на Epacket и 15-30 дена во други земји од Кина Пост.
И двете имаат следење на број, но Кина Пост можеби има малку информации за времето. Pls не грижете се. Тие се на пат.
3. Ако ви треба објектот итно, pls контакт со нас и да плаќаат дополнителни такси за побрзо превозот начини.
Повратни информации
1.Ако поради било кои причини не сте задоволни со нашата објект, pls љубезно не остави никакви негативни повратните информации пред да контактирате со нас.
2.20 дена гаранција за парите назад!
Ние нудиме наплата/замена доколку предметот се враќа во рок од 20 работни дена(од денот на приемот).
Ние го прифаќаме врати само ако објектот се врати во нова, оригинална, неискористениот состојба со ознака непроменети и во неговата оригинална кутија. Такси превозот за враќање ќе бидат платени од страна на клиентите и не нас.
3.Ако имате било какви прашања, pls слободно да ни e-mail. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да прават нашите најдобри за решавање на вашите прашања.

Декларирани спецификации

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
7041901
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
SULARANTA

Комплементите на стоката

2018 Мода Жените Dancewear Стомак Танц Костим Поставите Модални Фустан Врвот и Здолниште Девојки Стомак Танц Облека за Продажба

М : Биста : 78 88cm Врвот должина : 35cm Здолниште Должина : 30 / 94cm Половината : 65 85cm L : Биста : 86 96cm Врвот должина

DEN 1094.00 1152.00

2018 Секси Танцување Стомак Танц Костим Долго Fishtail Здолниште Dress10 Бои за Стомакот Танчер Танцување Здолништа Бесплатен

Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина Но, поради �

DEN 960.00 1200.00

2018 Деца LED Светло Изида Крилја Стомакот Танцување 360 степени Египетскиот Фаза на Изведба на Нови Пристигнување Деца DJ LED

Овој објект е за Деца!! 690g Изида Крилја 360 Degree Има околу 170 компјутери Светилка монистраОд вратот до подот

DEN 1727.00 3083.04

женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба бели+зелена+кралска

П5 се Направи целВе молиме изберете од вашите интересни предмети, ги стави во количка или контактирајте

DEN 1003.00 1003.20

Женски Индискиот Танц Партија ДС Клуб Пејач Облека Стомакот Танцување Костим Облека За Жени, Девојки Bellywood Ballroom Фаза

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо�

DEN 1182.00 1343.52

Нови стомак танц одговараат/set жените луксузни стомак танц облека градник врвот+чипка долго здолниште 2 парчиња Професионални

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)в�

DEN 11315.52

2017 Жените стомак танц костим стомакот танцување облека Секси Ноќ танц bellydance Врвот градник +Појас 2 парчиња поставени WY7135

Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим Само Градник+појас (не се вклучат и други) ако треба ,pls конта

DEN 2556.00 2839.68

2018 Големина S-XL Стомак Танц Костим Облека Поставите 3 Еез Градник&појас&здолниште Стомакот Танцување Перформанси Костими 11

Големина SXL Нови Стомак Танц Костим Облека Поставите 3 Еез Градник&Појас&Здолниште Стомак Танц Перформа�

DEN 2765.00 3456.00

Нови Пристигнување 2018 Стомак Танц Облека 3pcs Облека на Жените Костим Монистра Градник, Појас, Здолниште Ориентални Стомак

Градник Појас Здолниште ГОЛЕМИНА Underbust Биста на ЕУ Големина НАС Големина Должина Половината Должина S 73

DEN 5244.00 5520.00

2018 Стомак Танц Костим Поставите Градник Горниот Појас Хип Здолниште Стегање Карневал дизајн врвот одделение висок квалитет

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

DEN 3187.00 3984.00