• Новак
Популарната Стомак Танц Одговара За Дами Мулти Боја (Блузи&Здолниште)Поставува Жените Модални Bollywood Класичната Тесни Ballroom Костими Q30126

Популарната Стомак Танц Одговара За Дами Мулти Боја (Блузи&Здолниште)Поставува Жените Модални Bollywood Класичната Тесни Ballroom

DEN 1680.00

Достапност
Производот е достапен


Почитувани : Ова Костими Вклучуваат 3 Парчиња
3 Pieces : Блузи + Здолниште+Половината Синџир
Бренд : Најдобар Танчер
Големина(единица : cm)
Под Биста(единица : cm)
Половината Должина(единица : cm)
Блузи(единица : cm)
Здолниште Должина(единица : cm)
М
56-90
64-90
30
26-98
L
64-100
72-100
34
28-100
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Декларирани спецификации

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Најдобар Танчер
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
DQ30126
Стил:
Жените Стомак Танц Носии
За:
Стомакот / Ча ча / Румба / Самба / Пасо doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
Вклучуваат:
Блузи +Здолниште+Половината синџир

Комплементите на стоката

2018 Стомак Танц Костим Поставите Градник Горниот Појас Хип Здолниште Стегање Карневал дизајн врвот одделение висок квалитет

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

DEN 3187.00 3984.00

НОВИ пристигнување стомак танц реквизити жените стомак танц 360 Сјајна LED крилја девојки крилја агол на отворање танчерка реквизити

За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди диз�

DEN 2283.84

Жените Оптички Влакна Костим со Крилја Египет Стомак Танц Изида Крилја ДОВЕДЕ Индија Стомакот Танчер Танц Крилата Бели и Шарени

Жените Оптички Влакна Костим со Крилја Египет Стомак Танц Изида Крилја ДОВЕДЕ Индија Стомакот Танчер Т�

DEN 2834.00 4048.80

Сирена Sequin Стомак Ориентални Источна Танц Ремени Костими за Женска Bellydance Хип Марами Шамија Танцување Индискиот Половината

Возрасни Sequin Стомак Танц Појас за Жените Bellydance Ориентални Триаголен Сирена Танц Хип Шамија Индискиот П�

DEN 604.00 671.52

Женски Индискиот Танц Партија ДС Клуб Пејач Облека Стомакот Танцување Костим Облека За Жени, Девојки Bellywood Ballroom Фаза

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо�

DEN 1182.00 1343.52

Нови стомак танц одговараат/set жените луксузни стомак танц облека градник врвот+чипка долго здолниште 2 парчиња Професионални

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)в�

DEN 11315.52

2018 Деца LED Светло Изида Крилја Стомакот Танцување 360 степени Египетскиот Фаза на Изведба на Нови Пристигнување Деца DJ LED

Овој објект е за Деца!! 690g Изида Крилја 360 Degree Има околу 170 компјутери Светилка монистраОд вратот до подот

DEN 1727.00 3083.04

женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба бели+зелена+кралска

П5 се Направи целВе молиме изберете од вашите интересни предмети, ги стави во количка или контактирајте

DEN 1003.00 1003.20

професионална облека на жените стомак танц додатоци стомак танц појас девојки стомак танц синџир жените чипка хип шамија

Жените стомак танц, хип шамија : Материјал : чипкаГолемина : една големина,должина со чипка : 82cm,ширина : 45�

DEN 421.44

Нов Луксузен Секси Ориентален Танц Костим Одговара за деца деца убаво висок квалитет девојки Стомакот Танцување Изведба Костимите

Нов Луксузен Секси Ориентален Танц Костим Одговара за деца деца убаво висок квалитет девојки Стомакот �

DEN 2202.24