• Новак
2018 Нови Перформанси Dancewear Стомак Танц Облека Долго Макси Здолништа Двојна Боја Жените Стомак Танц Здолниште Chiffon (без појас)

2018 Нови Перформанси Dancewear Стомак Танц Облека Долго Макси Здолништа Двојна Боја Жените Стомак Танц Здолниште Chiffon (без

DEN 1032.00
DEN 981.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Половината : 60 - 96cm Колковите : 88 - 120cm Должина : 95cm

Декларирани спецификации

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
Q00586
Стил:
стомакот танц здолниште
боја:
Бела, тиркизна, виолетова
Материјал:
Chiffon
Погоден Половината:
64cm - 96cm
Должина На Здолниште:
95cm
Објектот Вклучуваат:
1* Танц здолниште (Не се вклучени појас)
совети:
Двете страни сплит

Комплементите на стоката

Нови Пристигнување (L+R) страна Ориентален Танц реално Свила Фанови Превези Секси Фаза Покаже Реквизити Свила Превез Фанови

4")L големина : 210x90cm (82.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред п�

DEN 1007.52

Возрасни Led Изида Крилја Златна Стомакот Танцување Додаток Египет Танчерка Фаза Перформанси Реквизити Со Стап Led Стомак Танц

Возрасни Led Изида Крилја Златна Стомакот Танцување Додаток Египет Танчерка Фаза Перформанси Реквизити

DEN 2939.00 4198.56

професионална облека на жените стомак танц додатоци стомак танц појас девојки стомак танц синџир жените чипка хип шамија

Жените стомак танц, хип шамија : Материјал : чипкаГолемина : една големина,должина со чипка : 82cm,ширина : 45�

DEN 421.44

женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба бели+зелена+кралска

П5 се Направи целВе молиме изберете од вашите интересни предмети, ги стави во количка или контактирајте

DEN 1003.00 1003.20

Женски Индискиот Танц Партија ДС Клуб Пејач Облека Стомакот Танцување Костим Облека За Жени, Девојки Bellywood Ballroom Фаза

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо�

DEN 1182.00 1343.52

2018 Стомак Танц Костим Поставите Градник Горниот Појас Хип Здолниште Стегање Карневал дизајн врвот одделение висок квалитет

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

DEN 3187.00 3984.00