• Новак
Тибет Сребро Pendant биде умен и разумен безбедност кодот

Тибет Сребро Pendant биде умен и разумен безбедност кодот

DEN 959.52
DEN 576.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен

Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Но, работите понекогаш се случи. Ние collecte ги форма лични колектор. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Има префинет форми и препознатлив стил. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Имаме нашата продавница во кина.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Декларирани спецификации

Тема:
Маскота
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Комплементите на стоката

Отворање На Светлината Маитреја Буда Figurine Смее Буда Автомобил Давање Статии Тенџере червенокоремна Буда Занаети Дома Декорација

Отворање На Светлината Маитреја Буда Figurine Смее Буда Автомобил Давање Статии Тенџере червенокоремна Бу

DEN 1278.00 1577.76

1 сет IWood Дрво Животни Главата Креативни Елени Глава Ѕид Виси За Уметност Дом, Канцеларија или Продавница Ѕид Декорација IW-WD019

Функција : Име : Дрвени Елени Главата За Ѕид Декорација Боја : 9 Бои како што се Покаже Материјал : МДФ(Сред

DEN 1903.00 2114.88