• Новак
Тибет Сребро Pendant безбедност заклучување на долг живот на изобилство и угледот

Тибет Сребро Pendant безбедност заклучување на долг живот на изобилство и угледот

DEN 959.52
DEN 662.00 -31 %

Достапност
Производот е достапен


Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај.

Среќно и Среќен Наддавање
. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите. Ние collecte ги форма лични колектор. комуникации.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. Но, работите понекогаш се случи. Имаме нашата продавница во кина. На 7-15 дена.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Има префинет форми и препознатлив стил.5 cm 132 грама
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено.

Декларирани спецификации

Тема:
Маскота
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Комплементите на стоката

Отворање На Светлината Маитреја Буда Figurine Смее Буда Автомобил Давање Статии Тенџере червенокоремна Буда Занаети Дома Декорација

Отворање На Светлината Маитреја Буда Figurine Смее Буда Автомобил Давање Статии Тенџере червенокоремна Бу

DEN 1278.00 1577.76

малиот Буда статуа на монахот figurine tathagata Индија Јога Mandala чај милениче виолетова керамички занаети декоративни керамички

Име На Производsamll будаМатеријалкерамикапакувањеБезбедно пакувањеголемина4*4*9 бебе бебе шоупакување

DEN 243.00 283.20

1 сет IWood Дрво Животни Главата Креативни Елени Глава Ѕид Виси За Уметност Дом, Канцеларија или Продавница Ѕид Декорација IW-WD019

Функција : Име : Дрвени Елени Главата За Ѕид Декорација Боја : 9 Бои како што се Покаже Материјал : МДФ(Сред

DEN 1903.00 2114.88

Човечки Череп Глава 1:1 Живот Големина Декорација Колекција Дома Декор Висок Квалитет Кристално Cranium Черепот Декорација На

Почитувани : Висок Квалитет?сакаат ви се допаѓа! опис : човечки черепМатеријал : смола Големина на : 15*13*9.5

DEN 729.00 767.52