• Новак
На парови на флуоресцентни прозрачна топката украси 5cm

На парови на флуоресцентни прозрачна топката украси 5cm

DEN 1919.52
DEN 1324.00 -31 %

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас.96 инчи)
Висина:5 см (1.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. комуникации.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Имаме нашата продавница во кина.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено.96 инчи)
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.

Декларирани спецификации

Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Комплементите на стоката

Отворање На Светлината Маитреја Буда Figurine Смее Буда Автомобил Давање Статии Тенџере червенокоремна Буда Занаети Дома Декорација

Отворање На Светлината Маитреја Буда Figurine Смее Буда Автомобил Давање Статии Тенџере червенокоремна Бу

DEN 1278.00 1577.76

малиот Буда статуа на монахот figurine tathagata Индија Јога Mandala чај милениче виолетова керамички занаети декоративни керамички

Име На Производsamll будаМатеријалкерамикапакувањеБезбедно пакувањеголемина4*4*9 бебе бебе шоупакување

DEN 243.00 283.20