• Новак
Мотоцикл Делови Напред & Задните Sprockets Комплет За Јамаха YBR250 YBR 250 2007-2011 Опрема Одговара 428 Синџир

Мотоцикл Делови Напред & Задните Sprockets Комплет За Јамаха YBR250 YBR 250 2007-2011 Опрема Одговара 428 Синџир

DEN 600.00
DEN 480.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За повеќе производи
Внимание : Со цел да се избегне предизвикување проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). не двоумете се да контактирате со нас. Економски цени! Состојба : 100% резервни нови Материјали : Челик Количина : 1 сет (Преден & Заден)или Пред 1 или 1 Задните Одговара за : Јамаха YBR250 2007-2011
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).

Декларирани спецификации

Специјални Функции:
Директна замена за оригинални делови
Име На Модел:
YBR250 YBR 250 2007-2011 Пред & Задните Затегнувачки / Link Синџир Тркала Опрема
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Sprockets
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Потекло:
Кина ( Копно )
боја:
Како на сликата покажа
Позиција:
Пред & Задните
Забите на Предната Затегнувачки :
15 T ( Заб )
Забите на Задните Затегнувачки :
45 Т (Заб)
Материјал на Предната Затегнувачки :
Челик

Комплементите на стоката