• Новак
Трговија на големо Жените Природни Широк Обод Слама Капи Дополнителните Жените Обични Големи Плажа Лето лак Сонцето Капи Големи Слама Капа бесплатен превозот

Трговија на големо Жените Природни Широк Обод Слама Капи Дополнителните Жените Обични Големи Плажа Лето лак Сонцето Капи Големи

DEN 315.84
DEN 284.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е целосно потврдена.
Совет : Бесплатен превозот за да ја испратите.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено кина, воздухот mailpost) се должи на разликата во царината ослободување периоди во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
бои
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.
исечете
Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување. Ние имаме разбирање за незадоволство може да ги имате ако цел тргне наопаку, како што мислат дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација!
2) Сите e-mail пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)。
Ако ви треба него да пристигне побрзо, ве молиме да одберете : (Ali Express Стандард Превозот) или (e Packet)(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )。
плаќање
1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување од страна на банките. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е лоша боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
jiangxihuitian
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Слама
Стил:
Повик
Број На Модел На:
капи за жени
Големина:
56-58cm

Комплементите на стоката

Слама Жените Сонцето Шапка Отворен Повик за Сончање Женски Шапка Лето Жените Шапка Анти-УВ Дама Голема Обод Капи Кул Дише Капи

Бизнис цели : да ја направи Кина прва класа шапка производители.25 е нашата Кинеската Нова Година празник

DEN 699.00 832.80

Жените 2018 Слама Панама Сонцето Шапка Црна Шарени Overflowed Флопи Мода Лето Големи Гребенот Сонцето Капи Чипка Укината Флопи

Жените 2018 Слама Панама Сонцето Шапка Црна Шарени Overflowed Флопи Мода Лето Големи Гребенот Сонцето Шапка Чи

DEN 378.00 539.52

година Летно Сонце Капи За Жените рачно изработени Слама Капи Со Широк Обод Плажа Шапка Девојки Солидна Свитлива УВ Sunhats

2016 година Летно Сонце Капи За Жените рачно изработени Слама Капи Со Широк Обод Плажа Шапка Девојки Соли�

DEN 356.00 395.52