• Новак
2017 Лето нови рачно изработени цветни сламена шапка на жените Гарланд sunbonnet кофа шапка полите плажа капа од сонцето капа за жени

2017 Лето нови рачно изработени цветни сламена шапка на жените Гарланд sunbonnet кофа шапка полите плажа капа од сонцето капа

DEN 425.76
DEN 383.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е лоша боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Ali Express. Ние едноставно ќе брод на стоките за вас според адресата што го напиша во Ali Express, ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги.
бои
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
исечете
Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено кина, воздухот mailpost) се должи на разликата во царината ослободување периоди во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
Слободни
1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е целосно потврдена. Ние имаме разбирање за незадоволство може да ги имате ако цел тргне наопаку, како што мислат дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација!
2) Сите e-mail пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
капи за жени
Пол:
Жените
Бренд Име:
jiangxihuitian
Материјал:
Слама
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Возрасни големина:
56-58cm

Комплементите на стоката

2018 Мода Bowkno Гроздобер Шапка Дама Лето Широк Лак Заедно Стакло Сонцето Beach Сламена Шапка Mujer Капа Обоени Бонбони Сонцето

Карактеристики : Стил : Сонцето Шапка / Лето Плажа Шапка Материјал : Сламена Шапка турнеја е 5658cmКоличина :

DEN 408.00 480.00

2018 лето лак сламена шапка жените голема широк обод плажа шапка сонцето шапка количка за сонце блок УВ заштита на панама шапка

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 27 дена откако вашата уплата е целосно потврдена.Слободни1) Кога

DEN 336.00 559.20

Жените 2018 Слама Панама Сонцето Шапка Црна Шарени Overflowed Флопи Мода Лето Големи Гребенот Сонцето Капи Чипка Укината Флопи

Жените 2018 Слама Панама Сонцето Шапка Црна Шарени Overflowed Флопи Мода Лето Големи Гребенот Сонцето Шапка Чи

DEN 378.00 539.52

HT1299 Топла Продажба Класичен Жените Лето Капи Големи Големи Широк Обод Слама Капи Црна Лента на Бендот Дама Флопи Плажа Сонцето

Стилски Жените Лето Плажа Сонцето ШапкаКупи 2 парчиња, да добиете дополнителни 5% попуст директно1 Детал

DEN 438.00 796.80

Лето Жените Свитлива Sunhat Широк Големи Гребенот Плажа Сонцето Сламена Шапка Плажа Капа Дами Домот Капи Девојки Одмор Турнеја

Лето Жените Свитлива Sunhat Широк Големи Гребенот Плажа Сонцето Сламена Шапка Плажа Капа Дами Домот Капи Д

DEN 264.00 277.92

2018 Рачно Изработени Ткаат Лико Сонцето Капи За Жените Лето Жените На Отворено Sunshade Сламена Шапка Плажа Шапка Свитлива Шапка

Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по в

DEN 435.00 580.32

Моден Жените Широк Големи Гребенот Флопи бохемија Јапонија е секси чипка лак Сонцето Сламена Шапка Капа за возрасни 57cm

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Packable и флексибилни, совршен придружник за патувањеМатеријал : Слама blen го

DEN 389.00 422.40