• Новак
Alldata hdd 750gb usb harddisk alldata авто поправка софтвер погодни за windows 7/8/10 системи на Сите податоци автомобил поправка софтвер

Alldata hdd 750gb usb harddisk alldata авто поправка софтвер погодни за windows 7/8/10 системи на Сите податоци автомобил поправка

DEN 4463.52
DEN 4240.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

за еднакви можности
за Г.53 Модели Листата :
за А. azda
за М. ALLDATA може да ви помогне да успее во секој поглед. cura
за А. повеќе
за Л.Тоа со англискиот јазик vedio покаже како да го инсталирате,ако не знаете да го инсталирате,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогне да инсталирате тоа,ви благодариме.53 1983-2014 Дали ќе мерење на продуктивноста по бројот на возила направена во еден ден, број на возила вие сте во можност да работат на, или време потрошено на дијагноза и поправка, со користење на правото на информации и продавница за управување со алатки е од витално значење за успехот на вашиот бизнис.smobile
за P.ni
за Мвр. MC Камион
за Хо.
2014 ALLDATA 10. enault
за С. yundai
за I.53 професионална работилница сервис и поправка на рачни, одржување, инсталации дијаграм, дијагностички, сите автомобили & лесни камиони 1983-2014
Ние снабдување на преносни хард диск со USB полнач за да ја зачувате софтвер за вас. ercury
за Мвр.53 Целосен сет ,90 DVD,вкупно 576 GB. adillac
за C. вс
за К. incoln
за P. hrysler
за Г. nfinity
за I. hevy Камион
за C.tsubishi
за Н issan-Datsun
за Н issan-Datsun Камион
за Старо.
2017 топла продажба на Авто Поправка Софтвер Alldata 10. hevrolet
за C. uzuki
за T.
ALLDATA DVD, водечки компјутерски-базирани дијагностички, поправка и проценка на информацискиот систем може да помогне да се зголеми продавница перформанси и да се изгради лојалноста на клиентите како можете ефикасно поправка повеќе го прави и да се намали comebacks.53 alldata hdd 750gb usb harddisk alldata софтверска поддршка повеќето модели на автомобили
Авто Поправка Софтвер ALLDATA 10.53 СИТЕ ПОДАТОЦИ Автомобил Поправка Софтвер со 3.

Декларирани спецификации

Јазик:
Англиски
Бренд Име:
AUTOOLOBD
Материјал Тип:
Пластични и железо
Електронски:
No
Хардвер Верзија:
alldata софтвер
моќност:
W
Објектот Должина:
5inch
Верзија На Софтвер:
2014V alldata 10.53
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
alldata софтвер
Напон:
V
Објектот Висина:
3inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Тип На Објект:
Софтвер
Објектот Ширина:
4inch
Специјални Функции:
USB
Име на производ:
alldata софтвер
HDD:
750gb hdd
боја:
Црвено/Сино/Црна/Жолта/Сива
Гаранција:
една година
превозот:
брзо и безбедно

Комплементите на стоката

За ЦД-а Класа 7.1 [Ажурирање 2014 година] со Попуштат [ Поддршка за да го промените заштитени параметри]-ИНСТАЛИРАЈТЕ НЕОГРАНИЧЕН

започнетекрајот ОПИСЦДа (CLAAS Дијагностички Систем) дозволете им на дефекти за да се идентификуваат брз

DEN 11760.00 16800.00