• Новак
Watchband За Samsung Види Бенд, од Нерѓосувачки Челик, Метални Замена за Врвка за Зглоб Бенд за Samsung Галакси Опрема S2 Класичен СМ-R732

Watchband За Samsung Види Бенд, од Нерѓосувачки Челик, Метални Замена за Врвка за Зглоб Бенд за Samsung Галакси Опрема S2 Класичен

DEN 560.64

Достапност
Производот е достапен


Посебно дизајниран за вашето драгоцено Samsung Опрема S2 Класичен, ова не ' Рѓосувачки Челик Samsung Види Бенд карактеристики комбинација на функционалност и стил (Забелешка : не Ќе одговара за Samsung Опрема S2). исто Така одговара за СМ-R732 СМ-R735 Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик, Метални, тоа се чувствува одлично кога носат. Само да се држи и да го заклучите вашиот види бенд лесно Премија од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа меша со модата, благородништвото, издржливост и елеганција; 20mm Ширина од Нерѓосувачки Висок квалитет на алтернативни рака со метални адаптер за да го замени вашиот Samsung Опрема S2 Види ремени. (Забелешка : Samsung Опрема S2 се види Не се Вклучени) Пакет Содржина : 1x Види Бенд, 2x Брзо Ослободување Пролет Барови / Иглички
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchban

Декларирани спецификации

Бренд Име:
BEHUA
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип:
врвка за околу рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Јазик:
За Samsung Галакси Опрема S2 СМ-732
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Watchband Бои:
Како што е прикажано
Види Појас За Кого:
Види Сопственик Види Колектори
Затворач Тип:
За Samsung Галакси Опрема S2 СМ-732

Комплементите на стоката

Топла Хривнија Силикони Спортски Бенд врвка за околу рака за Apple Види Рака 38mm 42mm види бенд за да се види Серија 1 Серија

2017 Висок квалитет на Хривнија Силикони Спортски Бенд за Apple Види Рака 38mm 42mm види бенд за да се види Сериј�

DEN 417.00 555.36

Нерѓосувачки Челик Види Бенд Хривнија Рака За Samsung Опрема S3 Граница / Класичен Конектор Адаптер 22mm Црна Сребро Злато се

Нерѓосувачки Челик Види Бенд Рака Метален Затворач За Samsung Опрема S3 ГраницаКарактеристики : 100% Сосема н�

DEN 498.00 541.44

Замена на Класични нерѓосувачки челик тока Силикони Хривнија Види Бенд Wristbands Рака за Garmin Пливаат Види бендови Додатоци

Ве молиме да се разбере !!!( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)3.)пратката е предаден by China

DEN 556.00 661.44