• Новак
Linhuipad 12-13CM Бела Санитарни Слушалки Опфаќа за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница 3000pcs/многу

Linhuipad 12-13CM Бела Санитарни Слушалки Опфаќа за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница

DEN 14352.00
DEN 12343.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен

Linhuipad 12-13 CM Бела Санитарни Слушалки Опфаќа за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница 3000pcs/многу
* Предмет : Расположливиот слушалки маска
* Спец : 6 cm во внатрешноста дијаметар , 12 -13cm надворешен дијаметар
* Материјал : 30g/М2 PP Не-Плетени
* Боја : Црна
* Акции КОЛИЧИНА : 100,000 компјутери
* Пакување : 100 pc / торба , 5000 pc / картон
* Големина на : 50*40*41 cm

Декларирани спецификации

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NV-12W
Бренд Име:
Linhuipad
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Бела
Големина:
12cm around
боја:
белата боја
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
6mm inside diameter 12mm outer dia
Пакување:
3000pcs/многу
Брод од страна на:
EMS

Комплементите на стоката