• Новак
Сомот Sennhei HD545 HD565 HD580 HD600 HD650 Слушалки Замена Уво Подлога Уво Перница Уво Чаши Уво Маска

Сомот Sennhei HD545 HD565 HD580 HD600 HD650 Слушалки Замена Уво Подлога Уво Перница Уво Чаши Уво Маска

DEN 599.52
DEN 570.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на Нашата продавница!
Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.
Нашата цел е да се обезбеди добар сервис, со висок квалитет и најнови производи, убаво и
safe превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.
Посакуваме да имате пријатен шопинг време!
Опис
Овој пар на уво перници се направени од мека пена и сомот, што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Тие се навистина добри замени за Sennhei HD545 HD565 HD580 HD600 HD650 Слушалки. Боја : Црна Направени од сомот и пена Висока еластичност, трајни и мека увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки Повеќе confortable за вашите уши Нарачана,не оригинали
Компатибилен со :
Sennhei HD545 HD565 HD580 HD600 HD650 Слушалки
Пакет Се Вклучени :
Еден пар на Уво Влошки

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
За Sennhei HD545 HD565 HD580 HD600 HD650 Слушалки
Бренд Име:
Шик Tuant
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Пакет:
No
Материјал:
Velour

Комплементите на стоката