• Новак
Алуминиум Школка Слушалка DIY Pin Приклучок За Shure se215 se315 se425 se535 Se846 TL2017 LN005609

Алуминиум Школка Слушалка DIY Pin Приклучок За Shure se215 se315 se425 se535 Se846 TL2017 LN005609

DEN 426.24

Достапност
Производот е достапен


Ние само брод да се потврди цел адреси.

Декларирани спецификации

боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
Големина:
Earphone DIY Pin
Пакет:
Yes
Бренд Име:
EachDIY
Тип На Објект:
Адаптер
Број На Модел На:
se215 se315 se425 se535 Se846 TL2017

Комплементите на стоката