• Новак
Слушалки Кабел за Bose QC25 OE2 SoundTrue QC35 Слушалки Замена Кабелот Со Микрофон за Далечинска Контрола на Јачина на звук за iPhone, Android

Слушалки Кабел за Bose QC25 OE2 SoundTrue QC35 Слушалки Замена Кабелот Со Микрофон за Далечинска Контрола на Јачина на звук за

DEN 558.24
DEN 424.00 -24 %

Достапност
Производот е достапен


RNX слушалки Кабел за Bose QC25 OE2 Sound True QC35 Слушалки Замена Кабелот Со Микрофон за Далечинска Контрола на Јачина на звук за i Phone, Android
Спецификации Компатибилен за Bose Тивка Удобност 25 QC25 QC35 Sound True OE2 OE2i AE2 AE2i AE2 W Слушалки. Микрофон и контрола на Јачина на звук далечински копчиња се компатибилни за iphone 6 6plus 6s 6splus 5 5c,5s, 4 и 4s За ipad 2/3/4,Воздух/Air2 За ipad mini на samsung Xiaomi Huawei Meizu За Sony Должина : 1.2 m(3.9 ft)
Пакет се вклучени :
• 1x Кабел со Микрофон
Сликата покажува :

Декларирани спецификации

Пакет:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Renensin
боја:
Црна
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Големина:
Cable For QC25 OE2 QC35 OE2i AE2 Headphone Cable
Број На Модел На:
Кабел За QC25 OE2 QC35 OE2i AE2 Кабелски приклучок за Слушалки
без МИКРОФОН Кабел За Bose QC25:
Yes
Кабел за Bose SoundTrue OE2:
Yes
Кабел за Bose AE2:
Yes
Замена на кабел за Qc35 Qc25:
Yes
Кабли за Bose QC35:
Yes
headphone кабел со Микрофон:
Yes

Комплементите на стоката