• Новак
Контрола се Справи со Носителот Случај Заградата за Sony PSV PS Вита 2000 Gamepad Handsfree Контролер Заштитна Маска Игра Додатоци

Контрола се Справи со Носителот Случај Заградата за Sony PSV PS Вита 2000 Gamepad Handsfree Контролер Заштитна Маска Игра Додатоци

DEN 199.68
DEN 188.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Стилски дизајн и исклучителна изведба.
Анти-пропадна и удобно handhold.
Носи голема игра искуство.
Лесен и удобен да го инсталирате и да ги тргнеме.
Може да биде hands-free носителот додека отворање на задниот заградата.
Идеален додаток за Sony PS Вита 2000 година.
Спецификација :
Димензија : Прибл. 213 mm x 130 mm x 35 mm/8.38 x 5.11 x 1.37"
Боја : Црна, Црвена, Сина
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Рака Зафат се Справи со Поддршка на Носителот Случај Заградата за PS Вита 2000 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Декларирани спецификации

is_customized:
no
Број На Модел На:
игра случај за Sony PSV ГЛАСАЧКО место
Бренд Име:
ALLOYSEED
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Комплементите на стоката

FZQWEG 10 КОМПЈУТЕРИ со Висок квалитет со силиконска маска случај за xbox еден контролер силиконски гел заштитни случај на случаен

FZQWEG 10 КОМПЈУТЕРИ со Висок квалитет со силиконска маска случај за xbox еден контролер силиконски гел зашти

DEN 623.52

Замена на Горниот Домување Школка случај Предната Маска Површината Лице Заштитник Ограничено Издание За Xbox еден X-box Еден

Ние се земе слика од вистинската точка,но Производот слика за повикување само Поради различни екран мож

DEN 410.00 431.52

Пред Зелена Маскирна Домување Школка Случај Покрива Кожата Заштитник Горниот Поправка за Sony Playstation 4 PS4 DualShock 4 Контролер

Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека овој школка одговара за вашиот контролорот пред да се нап

DEN 382.00 402.24

YuXi Сосема Нов Безжичен Домување Школка се Справи со Џојстик Школка Поправка Делови За PS4 се Справи со Додатоци. ( 1 генерација

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе бр

DEN 188.00 228.96