• Новак
10x17.5CM Патент торба 100pcs Чиста Алуминиумска фолија Zip Заклучување Кеси Пред Јасна Сребро бела чисто Mylar пластична фолија торбичка Чај отпуштите

10x17.5CM Патент торба 100pcs Чиста Алуминиумска фолија Zip Заклучување Кеси Пред Јасна Сребро бела чисто Mylar пластична фолија

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Само ако има потреба,ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
Продажбата На Услугата
1,Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство.
Повеќето чист алуминиум торба е повисока од цената на позлата алуминиум торба
Перформанси на чист алуминиум торба на влага, ладење ефект е подобро од алуминиум торба.
Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Електронски компоненти / Домаќинство / Ткаенини / Украси / Грав / подарок / колачиња / чорапи / кикирики .89" ) Ширина X Должина
Количина : 100pieces/Многу
Дебелина : Секоја страна 0. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Вашата Исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ви благодарам многу!
Уживајте во Вашата шопинг тука !. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво befor напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери.,Алуминиум торба погоден за чај, прав, електронски компоненти, итн.2 мм
Стил : Три страни запечатени &Врвот патент клип, Солза рецка
Пред Боја : Транспарентна , Назад боја : бела и Сребрена
Површината Ракување : Varnishing
Функција : Нема мирис, Солза Рецка.

Декларирани спецификации

Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
Храна
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
NIWEISEN
Број На Модел На:
10X17.5CM
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
10 свила
Капацитет:
Други
Спецификација:
3.94 x 6.89
Производот:
храна торба
Пластични Тип:
AL/PE
Материјал:
Пластични Ламинат Материјал
Пластични Тип:
Целосно Алуминиумска Фолија / ЈП
Функција:
Бариера, Влага / Мирис / Маснотии доказ
боја:
Сребрена white & Пред Транспарентен
Бизнис употреба:
Медицина, Чоколадо пакување торба
Примена:
Храна,Сушени Ореви,Грав,Ужинка,Подарок, Електроника,Билки,зачини пакување
Торба име:
Патент reclosable Проѕирен целосна фолија пошта
Понудата:
Во акции на мало или големо
торба стил:
Три страни запечатени, Врвот zip Заклучување, може да топлина печат
Површината Ракување:
една страна Чиста алуминиумска фолија, од една страна високо lucency

Комплементите на стоката

Цртан Филм Животинско Столче Назад Дете Хартиена Салфетка Остатоци Шише Првенство Таблета Виси Складирање Торба Оксфорд Ткаенина

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Меѓутоа, купувачот треба да бидете

DEN 707.00 1087.20

Најдобри Простор &Телескоп Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Големина 18X22cm Складирање

Најдобри Простор &Телескоп Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Голем

DEN 221.00 240.00

Виси Троседот Страна Складирање Торба Мобилни Телефони Далечински Управувач Носителот Организатор Свитлива 4 Џебови Над Фотелја

Спецификации : Категорија : Други Торба Име : Троседот страна торба Материјал : Оксфорд ткаенина Функциј

DEN 23940.00 25200.00

100pcs/многу 9Sizes бесплатен превозот Матирано Мат пластика Кујна складирање zip пакет за заклучување пакување кеси Рамен дното

Стил : Матирано мат јасно пластика zip заклучување на рамно дно ТорбаМатеријал : ЈП домашно Милениченадво

DEN 498.00 565.44

In Зајакот Бетмен Големи Стојат Децата соба Преносни бања бебето играчка складирање торба за Перење Торба Детска Играчка за Складирање

In Зајакот Бетмен Големи Стојат Децата соба Преносни бања бебето играчка складирање торба за Шопинг Тор

DEN 580.00 1159.68

2017 Дома Фустан Облека Облека Одговараат Покрие Dustproof Складирање Кеси Јакна Здолниште Складирање Заштитник Торба Организатор

Неверојатни Дома Фустан Облека Облека Одговараат Покрие Dustproof Складирање Кеси Јакна Здолниште Складир

DEN 108.00 208.80

Зад Вратите/На Ѕидовите Виси Складирање Џебови Прашина Торба За Чанта/Паричникот Мулти-слој Прашина Маска Организатор Перници

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАЗаводот и Училишни Материјали : http : / / www.aliexpress.com /

DEN 985.00 1094.40

100 компјутери Прекрасна Бела Чипка Поклон-јазол Колачиња, Бонбони самолепливи Пластични Кеси,Печење Подарок Пакет Кеси Свадба

100 компјутери Прекрасна Бела Чипка Поклонјазол Колачиња, Бонбони самолепливи Пластични Кеси,Печење Под

DEN 255.00 268.80

Водоотпорен Електроника Направа за Складирање Торба Патување Дигитални Додатоци Организатор Торбичка за HDD Моќ Банка Полначот

Име Складирање Торба Материјал Тешко ЕВА Црна Боја со Сини Патент Покрива со Големина 15*10.5*4.7 cm Внатрешн

DEN 370.00 492.96

Преносни Електроника Направа за Складирање Торба Патување Дигитални Додатоци Организатор Торбичка за HDD Моќ Банка Полначот во

Име Складирање Торба Материјал Тешко ЕВА Боја Црна со Црвени Патент Покрива со Големина 15*10.5*4.7 cm Внатре

DEN 370.00 492.96

3.5x9.8 (9x25cm) Мека Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Торба Партија Филмот Заврши Козметички Материјали за Пакување

Спецификација Големина : 9*25cm, 3.5"*9.8" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока

DEN 680.00 746.88