• Новак
HAIRJOY Перика Синтетички Cosplay Перики конска опашка Долга Црна, Виолетова Црвена Сива 4 Бои Висока Температура Влакна Бесплатен Превозот

HAIRJOY Перика Синтетички Cosplay Перики конска опашка Долга Црна, Виолетова Црвена Сива 4 Бои Висока Температура Влакна Бесплатен

DEN 1242.24
DEN 1118.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точно-на-животот во секој детал;
3.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти nagetive повратни информации .ако сакате вашата стока транспортирана со DHL,pls контактирајте со нас пред да се плати.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.HAIRJOY Перика Висока Температура Влакна Синтетички Cosplay конска опашка Долга Црна, Виолетова Црвена Сребро Сива 4 Бои
1.
Пакет Содржина :
1 x Коса Перика
Испорака :
1. Лесно да се мијат и нега;
6.виолетова.Нормално ние брод на налози од страна на Aliexpress Стандард на Превозот и e Paket.
Се враќа :
1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.сребро сива боја.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини .За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса;
4. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Бренд име : Hairjoy
2.Ние ќе целосна наплата вас, ако не го примите цел.
Повратни информации :
1. Материјал : висока температура влакна
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Тежина : Околу 450 g
Coulor : 4 бои
Една големина одговара на повеќето
Синтетички перика
Одлично за костимот Cosplay, фенси топката и спортски тематските настани
Brightens до возбудени и смешен атмосфера
Со еластична бенд за удобно носење
Обновливи и лесно да се згрижени.

Декларирани спецификации

Протегала должина:
38inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
База Материјал:
Еластична чипка
Перики Должина:
Долго
Боја на Чипка:
Транспарентна
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
hairjoy
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Број На Модел На:
027D

Комплементите на стоката

StrongBeauty Краток Директно Синтетички Боб Перики Отпорни на Топлина Темна да Русокоса Ombre Перика Целосна Capless Жените Косата

Забелешка : боја на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на р

DEN 863.00 969.60

S-noilite Директно Синтетички Перики За Африканско Американски Црни Жени Долго Кафеава Мешани Русокоса Две Тон Перики Со Удира

Можете да го носат на страните, како и за секојдневна употреба.Одличен Квалитет 100% Отпорни на Топлина Вл

DEN 247.00 316.32

Силна Убавина Синтетички Лажни Ombre Светло Кафеава Краток Кадрава Перики Со Удира За Црни Жени Отпорни На Топлина Природен Перика

Забелешка : Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте

DEN 745.00 837.12

Краток Висока Температура Влакна на Косата Cosplay Перики Синтетички Влакна Отпорни на Топлина БОБО Перика Црна Комбинација Црвено

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 17 0g , можеби

DEN 407.00 508.80

РАДОСТ и УБАВИНА Црна, Кафена и Златна Сива Долга Права Перика Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Перика 24 инчен Мат

Добредојдовте На РАДОСТ и УБАВИНА ПерикаНов стил жена Синтетички Перики 100% од вистински фотографии 100%

DEN 499.00 767.52

MSIWIGS Афроамериканец Ombre Кадрава Перики за Жените Природни Долго Синтетички Перики со Нагласува Отпорни на Топлина Полна

Зошто мојата коса да стане испреплетени? Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта & земја buildup,с

DEN 736.00 1098.24

Soowee Кадрава Синтетички Влакна Пинк, Green Конска Опашка Перика Висока Температура Отпорни На Топлина Влакна На Косата Партија

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 40 0g , можеби

DEN 863.00 1079.04