• Новак
РАДОСТ и УБАВИНА Црна, Кафена и Златна Сива Долга Права Перика Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Перика 24 инчен Мат За Жени

РАДОСТ и УБАВИНА Црна, Кафена и Златна Сива Долга Права Перика Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Перика 24 инчен Мат

DEN 767.52
DEN 499.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте На РАДОСТ и УБАВИНА Перика
Нов стил жена Синтетички Перики 100% од вистински фотографии 100% отпорност на Топлина влакна Опис на Производот 1.Боја : Како на слика 2.Тежина : Околу 220g 3.Должина : Околу 60cm(±3cm) 4 Производи : перика(без додаток)+перика капа
Се прикаже :

Декларирани спецификации

Протегала должина:
24inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
РАДОСТ И УБАВИНА
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Комплементите на стоката

Силна Убавина Синтетички Лажни Ombre Светло Кафеава Краток Кадрава Перики Со Удира За Црни Жени Отпорни На Топлина Природен Перика

Забелешка : Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте

DEN 745.00 837.12

Soowee Кадрава Синтетички Влакна Пинк, Green Конска Опашка Перика Висока Температура Отпорни На Топлина Влакна На Косата Партија

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 40 0g , можеби

DEN 863.00 1079.04

Amir 180% Густина Синтетички брановидна Коса Чипка Пред Перики За Црни Жени Човечка Рака Направи Косата Природно Црна F1B/33

Информации за производот Материјали Отпорни на Топлина Бренд Име AMIR КОСА Item Type Чипка Пред Афро Kinly Кадра

DEN 1228.00 1535.52

StrongBeauty Краток Директно Синтетички Боб Перики Отпорни на Топлина Темна да Русокоса Ombre Перика Целосна Capless Жените Косата

Забелешка : боја на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на р

DEN 863.00 969.60

S-noilite Директно Синтетички Перики За Африканско Американски Црни Жени Долго Кафеава Мешани Русокоса Две Тон Перики Со Удира

Можете да го носат на страните, како и за секојдневна употреба.Одличен Квалитет 100% Отпорни на Топлина Вл

DEN 247.00 316.32

силвија русокоса/бела мешана боја лабава бран синтетички чипка пред перики природна русокоса отпорни влакна на косата за бела

ЗА НАС : Фабриката за директни продажби.Големи Акции.Добар квалитет, цена концесии.Богато искуство во пр

DEN 2030.00 2160.00