• Новак
6-14mm Зелена Синтетички Malachite Камен Круг Монистра Влакно Beaded Ѓердан За Жени на Модата Партија Подароци Накит 18inch MY4589

6-14mm Зелена Синтетички Malachite Камен Круг Монистра Влакно Beaded Ѓердан За Жени на Модата Партија Подароци Накит 18inch MY4589

DEN 345.12
DEN 224.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMSUPS (за 7days). 6-14mm Зелена Синтетички Malachite Камен Круг Монистра Влакно Beaded Ѓердан За Жени на Модата Партија Подароци Накит 18inch MY4589 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.5 инчи во мерењето.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
No
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Број На Модел На:
MY4589
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Материјал:
синтетички malachite
боја:
Зелена
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
ѓердан синџир
Ѓердан Тип:
јаже, верига ѓердан
монистра големина:
6-14Mm
Пол:
Жените Дама
Должина:
About 18inches
Повод:
Свадби Партија Годишнината Подароци

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 24 Насоки Сребро Позлатен Hummer Затворач Линк Синџир Ѓердани 18 (0.7 mm Дебелина) Наоди трговија на Големо

Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате

DEN 274.00 321.60

Collare Кутија Линк Синџир На Мажите Се Зголеми Злато/Црна Пиштол/Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Трговија

Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.*Време н

DEN 264.00 527.04