• Новак
Телото Накит 2017 Секси Бикини Подигнат синџир Кристал Кристал Ѓердан Жените Макси Колиер Рас Du Cou

Телото Накит 2017 Секси Бикини Подигнат синџир Кристал Кристал Ѓердан Жените Макси Колиер Рас Du Cou

DEN 215.52
DEN 185.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен


Телото Синџир Накит 2017 Секси Бикини Синџир Подигнат Кристал Кристал Ѓердан Жените Макси Колиер Рас Du Cou

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Z2
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
ТРГОВИЈА ОДИ
Стил:
Чешка
gargantilha де pedra:
gem камен ѓердан
collane:
Гроздобер Додатоци
kolyeler:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Кристал
Skyrim:
колиер sautoir долго
една насока:
collares
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит:
Ѓердани
gargantilha:
изјава ѓердан
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката