• Новак
Жешка нов шест-лејн песок бисери ѓердан Бакарни Легури накит $ број на бесплатен превозот N040

Жешка нов шест-лејн песок бисери ѓердан Бакарни Легури накит $ број на бесплатен превозот N040

DEN 114.72
DEN 104.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен

Пораката ве молиме оставете порака за веб-сајт додека не преку е-маил за боја и големина сакате, пред да направите исплата,па нешта кои пакет на предмети може да се види на вашето барање. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!!. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Повратни информации ве молиме контактирајте со нас пред да давате негативни повратни информации,ве молиме да ни даде уште една шанса да ги задоволи вас повторно.
4-20 поставува следново за да превозот употреба : Кина Пост Воздух Mail (≤ 2 кг), и хонг конг Пост Воздух Mail (≤ 2 кг) Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.навистина цениме што соработка.
Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупната цена на редот! Превозот Начин(бесплатно) Време на Испорака Цел Цена Кина Пост 12-25 работни дена ЕМС 8-12 работни дена >= $200 DHL/Федекс/UPS-от 3-8 работни дена >= $200 Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
ios
Pendant Големина:
no
Метали Тип:
бакарни легури
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
YUEYIN
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
N040
Должина:
18
Метали Тип:
сребро позлатен

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 24 Насоки Сребро Позлатен Hummer Затворач Линк Синџир Ѓердани 18 (0.7 mm Дебелина) Наоди трговија на Големо

Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате

DEN 274.00 321.60