• Новак
Одобрението за промет на големо во најголемиот Дел 10meter 1.5/2/2.5/3мм Злато на Ѕвонење од не ' Рѓосувачки Челик Силна Тенка Rolo Синџир за DIY Накит Наоѓање на Ѓердан

Одобрението за промет на големо во најголемиот Дел 10meter 1.5/2/2.5/3мм Злато на Ѕвонење од не ' Рѓосувачки Челик Силна Тенка

DEN 719.52
DEN 576.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме!
. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.

Декларирани спецификации

Метална боја:
2mm, 3мм, 1dot5mm, 2dot5mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
CS025MMG
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Судбината Љубов
Функција:
Декорација
боја:
Злато
Големина:
1.5/2/2.5/3mm(width);
Повод:
Партијата;Подарок;Танцување;Свадба; - Годишнината

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 24 Насоки Сребро Позлатен Hummer Затворач Линк Синџир Ѓердани 18 (0.7 mm Дебелина) Наоди трговија на Големо

Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате

DEN 274.00 321.60