• Новак
LUOTEEMI Геометриски Циркон Шарм Монистра Со Црна Плетенка рачно изработени од Кожа Ѓердан За Жените Chocker Colar Накит Додатоци

LUOTEEMI Геометриски Циркон Шарм Монистра Со Црна Плетенка рачно изработени од Кожа Ѓердан За Жените Chocker Colar Накит Додатоци

DEN 307.20
DEN 292.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Главниот Камен Боја:
Бела
Должина:
33CM
Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
N-2017041511-13E16
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
5.71g
Должина:
32CM

Комплементите на стоката