• Новак
Granny Шик 20pcs 3мм 16-30 Модните Женска Висок Квалитет Сребро Нерѓосувачки Челик Заварување Rolo Линк Синџир Ѓердани трговија на Големо

Granny Шик 20pcs 3мм 16-30 Модните Женска Висок Квалитет Сребро Нерѓосувачки Челик Заварување Rolo Линк Синџир Ѓердани трговија

DEN 431.52
DEN 345.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
Стил : мода накит Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 3мм(wdith); 16inches-30inches(должина) ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)
Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ви благодариме!
.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

Декларирани спецификации

Метална боја:
16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches, 28inches, 30inches
Главниот Камен Боја:
20pcs
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CROSS3MM
Бренд Име:
Судбината Љубов
Функција:
Декорација
боја:
Сребро.
Големина:
3mm(width); 16inches-30inches
Повод:
Партијата;Подарок;Танцување;Свадба; - Годишнината
Количина(парчиња):
20pcs

Комплементите на стоката

Ethlyn Нигериската Унисекс Златна Боја Голема 45см /100cm Синџир Розово Злато Јаже Појавување на Синџир Партија Декорација Додатоци

ТОПЛО СОВЕТИ Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL / Федекс / UPS / Aramex слободно.,но

DEN 235.00 235.20

Бесплатен Превозот 24 Насоки Сребро Позлатен Hummer Затворач Линк Синџир Ѓердани 18 (0.7 mm Дебелина) Наоди трговија на Големо

Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате

DEN 274.00 321.60