• Новак
Нов Долг Tassel Pendant Ѓердан Изјава Стопена Овална Drusy Druzy Жените Бутик Накит

Нов Долг Tassel Pendant Ѓердан Изјава Стопена Овална Drusy Druzy Жените Бутик Накит

DEN 143.52
DEN 129.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Ако вашата цел е помалку од $7 ,ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост без следење на број .
Ако вашата цел е повеќе од $150 ,ние ќе ја испрати на парцела од DHL FEDEX ЕМС бесплатен превозот .
Ѓердан Должина : 74+7cm

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
YUJIAXU
Метали Тип:
Метални Легури
Пол:
Жените
Pendant Големина:
како на слика
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ѓердан
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
НЕ

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 24 Насоки Сребро Позлатен Hummer Затворач Линк Синџир Ѓердани 18 (0.7 mm Дебелина) Наоди трговија на Големо

Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате

DEN 274.00 321.60

Ethlyn Нигериската Унисекс Златна Боја Голема 45см /100cm Синџир Розово Злато Јаже Појавување на Синџир Партија Декорација Додатоци

ТОПЛО СОВЕТИ Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL / Федекс / UPS / Aramex слободно.,но

DEN 235.00 235.20

50pcs 2*3мм злато/сребрена/бронза позлатен Лим Ѓердан Синџири Рефус за Diy Ѓердан diy Накит Материјали за Правење Резерви синџир

превозот : Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL.но, ќе ги сноси трошоците за враќањ�

DEN 866.00 912.00