• Новак
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Просто не ' Рѓосувачки Челик Крстот Шарм Хривнија & Алка за Жените Mens Мода BFF Мажите Хривнија Пријателство Подарок

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Просто не ' Рѓосувачки Челик Крстот Шарм Хривнија & Алка за Жените Mens Мода BFF Мажите Хривнија Пријателство

DEN 96.00
DEN 77.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
хривнија
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Функција:
Шарм Гроздобер Нараквици
Повод:
Партија Хривнија
Пол:
Геометриски Нараквици За Жени
експрес:
Бесплатен Превозот Над $5
Облик/ Шема:
Нерѓосувачки Челик Гривни За Мажи
Стил:
Златна Алка На Синџирот На Хривнија
Is_customized:
Personalized Bracelet
MOQ:
Dropshipping Налози
Модел:
Bijoux Femme Нараквици Femmes
Име:
мажите хривнија накит
Жените Хривнија:
тренди Хривнија

Комплементите на стоката

Wbmqda Луксузни Сина Природен Камен Кристал Multilayer Монистра Нараквици За Жените Антички Злато Boho Изјава Алки Накит За Подарок

Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАWbmqda Луксузни Сина Природен Камен �

DEN 336.00 479.04

БАКНЕЖ ЖЕНА Нови Модни Луксузни Кристал Хривнија се Зголеми Златна Боја Пенливи Циркон Кристал Алка & Нараквици За Жените Шарм

5 cm Количина : 1 Pc Пакет големина : 11 * 11* 1 cm / 4 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и к

DEN 61.00 122.88

Сребро позлатен женски модели рафинирани шарм сферични Нараквици мода накит испрати неговата девојка роденден подарок H019

Добредојдовте да ја видите нашата продавница, не треба мин цел стоки класа : директни фабрика цена,исклу

DEN 143.00 158.40

НОВО !10pcs прекрасна писе Мачка Кристал лежиште ЗА Отворајќи Диско одлуки хривнија Мулти Боја( U Може да се избере боја )Слободен

10pcs прекрасна писе Кристал лежиште ЗА Отворајќи Диско одлуки хривнијаМатеријал : Метал / КристалноГолем

DEN 432.00 479.52

YUNRUO година Нови Мајмун Црвено Јаже Титаниум Хривнија Челик Зголеми Златна Боја Жена Накит Роденденски Подарок Никогаш

БРЕНД : Засекогаш Љубов Мода Накит МАТЕРИЈАЛИ : Челик, Титаниум ПОЗЛАТА : 18 K Вистински Злато & Платина Поз

DEN 326.00 466.08

Трговија на големо 10piece Hawaiin Овошје Ананас Шарм Нараквици Угостителство Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жени Мажи Рака Синџир

Трговија на големо 10piece Hawaiin Овошје Ананас Шарм Нараквици Угостителство Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ж�

DEN 684.00 768.00

Vinterly Мажите Чист Титаниум Хривнија Синџир Се Зголеми Златна Боја Здравствена Енергија Германиум Магнетни Mens Хривнија Алка

мажите рака хривнија Vinterly Мажите Чист Титаниум Хривнија Синџир се Зголеми Златна Боја Здравствена Енер

DEN 570.00 1140.00