• Новак
Kalen Нови Панк Черепот Шарм Нараквици За Мажи Нерѓосувачки Челик Линк Синџир Хривнија & Алка Машки Рок Dropshipping Накит 2017

Kalen Нови Панк Черепот Шарм Нараквици За Мажи Нерѓосувачки Челик Линк Синџир Хривнија & Алка Машки Рок Dropshipping Накит 2017

DEN 859.20
DEN 670.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
KB80846-BD
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Скелетот
Бренд Име:
Kalen
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Декоративни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнината/Партија/Подарок/Додаток
Предност:
Нема Рѓа и Не Алергија
Е Прилагодена:
Yes
Пакет:
Стандард(Прилагодено Пакување Прифати)
Трговија На Големо/Капка Превозот:
на располагање
Состојба:
100% сосема нов, одлична занает

Комплементите на стоката

ПОВТОРНО Викинг Панк Хривнија Вистински Вистинска Кожа рачно изработени Гроздобер Стил за Мажи Жени со Висок Квалитет Нараквици

Точка Име : БелегзииСтил : ПанкГолемина : 21.5 cmТежина : околу 19.5 gМатеријал : Вистинска Кожа,Од ЛегиранПаке

DEN 124.00 138.24

JEXXI парична Казна Бренд за Накит Додатоци Мода Сребрена Круна Хривнија Вдлабната Форма Мушка Хривнија за Жени, Девојки Најдобар

JEXXI парична Казна Бренд за Накит Додатоци Мода Сребрена Круна Хривнија Вдлабната Форма Мушка Хривнија з

DEN 156.00 236.16

Vinterly Мажите Чист Титаниум Хривнија Синџир Се Зголеми Златна Боја Здравствена Енергија Германиум Магнетни Mens Хривнија Алка

мажите рака хривнија Vinterly Мажите Чист Титаниум Хривнија Синџир се Зголеми Златна Боја Здравствена Енер

DEN 570.00 1140.00

Kalen 21cm Нерѓосувачки Челик Линк Синџир Хривнија Висок Квалитет на Кина Извезуваат Накит Мажите е Висока Полирање Велосипед

Број на модел : KB44060L : 210mmW : 12mmТежина : 49g100% Сосема Нов, Одлична ЗанаетВисок Квалитет, Од Нерѓосувачки Чели

DEN 756.00 968.64

Трговија на големо 10piece Hawaiin Овошје Ананас Шарм Нараквици Угостителство Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жени Мажи Рака Синџир

Трговија на големо 10piece Hawaiin Овошје Ананас Шарм Нараквици Угостителство Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ж

DEN 684.00 768.00

Wbmqda Турски Накит Гроздобер Шарм Црвена Вода Капка Модел Кристал Антички Златни Нараквици За Жените Свадба Додатоци Подарок

com EPacket 720 дена www Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати Ние Прифаќаме Сите Методи

DEN 150.00 249.60