• Новак
JHSL Бренд Парови Љубовник Шарм Нараквици & Алки за Мажи жени Мажи Жени Црна Роза злато Нерѓосувачки Челик Мода Накит

JHSL Бренд Парови Љубовник Шарм Нараквици & Алки за Мажи жени Мажи Жени Црна Роза злато Нерѓосувачки Челик Мода Накит

DEN 188.64
DEN 168.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен


Име : Парови нараквица.
Зборовите на објектот : Неговата Кралица, Нејзиниот Цар.
Боја : Црна, Розово злато, Бела.
Должина : мажи : 19+4.0 cm. жените : 16+3.5 cm.
Ве молиме љубезно ве молиме да проверите дали големината ви одговара пред да нарачате.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
jhsl
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Број На Модел На:
GS886
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Други
Обликотшема:
Плоштад
Должина:
men

Комплементите на стоката

НОВО !10pcs прекрасна писе Мачка Кристал лежиште ЗА Отворајќи Диско одлуки хривнија Мулти Боја( U Може да се избере боја )Слободен

10pcs прекрасна писе Кристал лежиште ЗА Отворајќи Диско одлуки хривнијаМатеријал : Метал / КристалноГолем

DEN 432.00 479.52

YUNRUO година Нови Мајмун Црвено Јаже Титаниум Хривнија Челик Зголеми Златна Боја Жена Накит Роденденски Подарок Никогаш

БРЕНД : Засекогаш Љубов Мода Накит МАТЕРИЈАЛИ : Челик, Титаниум ПОЗЛАТА : 18 K Вистински Злато & Платина Поз

DEN 326.00 466.08

Новиот Бренд Дизајнер Жолто Злато боја Деликатна Нараквици Боја Кристал Здравје Никел & Доведе Слободни Мода Накит TB1008A

Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации Предмети обложено со вистинск

DEN 358.00 441.60

Жените Хривнија Леопард Главата Хривнија Животински Модел Висок Квалитет Класичен Дизајн Модерно Панк Голем Шарм Хривнија H727G

Ви благодарам многу!.Чувајте ги вашите накит повеќе permant со следниве аспекти : Почитувани купувачи, ние г

DEN 383.00 765.60

Трговија на големо 10piece Hawaiin Овошје Ананас Шарм Нараквици Угостителство Накит од не ' Рѓосувачки Челик Жени Мажи Рака Синџир

Трговија на големо 10piece Hawaiin Овошје Ананас Шарм Нараквици Угостителство Накит од не ' Рѓосувачки Челик Ж

DEN 684.00 768.00