• Новак
Магнетни Шрафцигер Поставите Електронски Прецизност Screwdrivers Сет за Мобилен Телефон, Лаптоп Лаптоп, Таблет iPhone, iPad 6pcs/set

Магнетни Шрафцигер Поставите Електронски Прецизност Screwdrivers Сет за Мобилен Телефон, Лаптоп Лаптоп, Таблет iPhone, iPad 6pcs/set

DEN 431.52
DEN 397.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Завртка битови тип вклучувајќи Дупчиња,Torx,Phillps,Pentalobe.5 1 * 5-точка ѕвезда шрафцигер Pentalobe 0. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
БЕС
Завртка Тип На Глава:
Torx,Дупчиња,Филипс
Навој На Главата Големина:
25mm
Со Рачка Или Не:
Yes
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални,Не се лизга
Пакет:
5-9Pcs
Магнетно:
Yes
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BST-9901S
Тип:
Магнетни Шрафцигер
Големина:
110*147*22mm
Материјал:
Хром-vanadium Челик

Комплементите на стоката

НОВИТЕ 7 Компјутери 65mm Магнетни Топката Крајот Шестоаголна Глава Хексадецимален Шрафцигер Битови Вежба Алатки за 2.5 M03 dropship

Силни магнетни, може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа Може да се користи за човекот ual е�

DEN 156.00 184.32

Xtown 5-во-1 алуминиум шрафцигер шрафцигер телефон расклопување одржување алатки комбинација поставите прецизност шрафцигер група

спецификација : Материјал : хром vanadium легиран челикРотари главата тип : Дупчиња 、 Филипс 、 Pozidriv 、сливат

DEN 293.00 345.12

10pcs 40mm Долго Магнетни Ѕвезда Електрични 800 Шрафцигер Битови Прецизност Завртка Возачот Поставите Одржување Алатки Посебни

10pcs 40mm Долго Магнетни ѕвезда Електрични 800 Шрафцигер Битови Прецизност Завртка Возачот Поставите Одржу�

DEN 1046.00 1137.12

Мултифункционален 8-во-1 Алуминиум Шрафцигер дупчиња филипс Магнетни Шрафцигер Поставите herramientas Автомобил Поправка Алатка

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет Преносни прецизност шрафцигер поставите Компактен, пре�

DEN 239.04