• Новак
Пар Задните Воздушни Шок Апсорбер За Ауди А6/C5 4B (L) 4Z7513031A 4Z7616051A (R)4Z7513032A 4Z7616052A

Пар Задните Воздушни Шок Апсорбер За Ауди А6/C5 4B (L) 4Z7513031A 4Z7616051A (R)4Z7513032A 4Z7616052A

DEN 18816.00

Достапност
Производот е достапен

Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања. ние ќе го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. Повратната информација е многу важна за нас.
Воздушна Суспензија
Во Парк, Веднаш Испорака ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел
ОЕМ Бр. Ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации . Било увозни давачки е на купувачот одговорност.

Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации, ние ќе се обезбеди решение на 24 часа.

Плаќање :
Кредитна картичка на линија е достапна. :
(L) 4 Z7 616 051 A / 4 Z7616051 A / 4 Z7616051 4 Z7 513 031 A / 4 Z7513031 A / 4 Z7513031 4 Z7 019 616 A / 4 Z7616019 A / 4 Z7616019 (R) 4 Z7 616 052 A / 4 Z7616052 A / 4 Z7616052 4 Z7 513 032 A / 4 Z7513032 A / 4 Z7513032 4 Z7 616 020 A / 4 Z7616020 A / 4 Z7616020 Одговара : За Audi A6 (4 B C5) 1999-2006 За Ауди Allroad Quattro Вагон (4 BH C5) 2000-2005 Позиција : Задното Лево & Задните Право Гаранција : 1 Година За испорака : Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.

Декларирани спецификации

Специјални Функции:
Воздухот Шок Апсорбер Амортизерите
A6-Година:
2000,2006,1999,2002,2003,2004,2005,2001
Објектот Тежина:
9kg
Име На Модел:
4Z7513031A, 4Z7513032A
Година:
1999-2006
Audi Модел:
A6
Објектот Должина:
70cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
20cm
Тип:
Притисок Имајќи
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
VITTUK
Објектот Дијаметар:
70cm

Комплементите на стоката

LuCIFINIL A8 Д3 Пред Сензор Линија Суспензија Воздух Пролет Воздух Шок Апсорбер на Воздухот Возење Кочење Поправка Колекции 4E0616039AF

2 FSI 2005 / 062010 / 07 3123 кзм, 191 KW, 260 КС A8 4 E_ 3.2 FSI quattro 2006 / 062010 / 07 4163 кзм, 257 KW, 350 КС A8 4 E_ 4 Ви благодариме за разбирање

DEN 916.00 1103.52

10pcs/многу Бесплатен Превозот предната Гума Баферот за мерцедес W164 Шок Бафер Воздушна Суспензија Пролет Бафер 1643206013 1643206113

Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.Се надеваме дека ќе пристигнат на време,

DEN 1824.00 2280.00

Воздушна Суспензија Воздух Пролет Торба за Ауди А6 C6 4F Allroad Задното Лево или Десно за Воздух Кочење Воздушни Амортизерите

Ви благодариме за разбирањето.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме т

DEN 5510.00 6720.00