• Новак
За Nissan Сончево 14-15 Светлата Школка Светлата Покрие Транспарентен Абажур Светилка 2 парчиња Стакло

За Nissan Сончево 14-15 Светлата Школка Светлата Покрие Транспарентен Абажур Светилка 2 парчиња Стакло

DEN 2256.00

Достапност
Производот е достапен


*Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
Ако не сте сигурни, можете да ни испратите фотографија на вашиот светла.
Answer : ___________________________ Note :
1. Настава не е вклучена.
За Nissan Сончево 14-15 Светлата Школка Светлата Покрие Транспарентен Абажур Светилка Стакло
Спецификација :
*Материјал : Пластика
*Боја : Јасно
*Количина : 2 парчиња еден левата страна и еден на десната страна
* Одговара за : Nissan Сончево 2014-2015 Карактеристики : *Направен од високо квалитетни пластични материјали, животната средина-пријателски,мала тежина и издржливи.
*Заштитете го вашиот светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof, и водоотпорен.ние не обврзуваат тарифа.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
.
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
gouhuo
Погоден За Ламбата:
Фарови
Производителот Дел Број:
no
Другиот Дел Број:
no
Специјални Функции:
no

Комплементите на стоката

За фолксваген Bassat 11-14 транспарентен предните светла покрие школка B7 меур предните светла светилка школка абажур 2 парчиња

бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.А

DEN 4176.00

SKTOO За кинескиот Ѕид Лебди H5 задните бар светла Задните светла за магла Браник светла за Магла светилка собранието Задни светла

Возачот на левата и патникот е од десно!Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомоби�

DEN 949.00 1104.00

30 инчен Snap На Прашина Доказ Заштитна Леќа Опфаќа Школка 5pcs 6инчен Жолтиот Килибар Црвен Зелен Црн Јасен ЗА LED Работа светлина

Нарачки обработуваат во рамките на 17 работни дена од денот на плаќање проверка.Неовластено се враќа нем

DEN 733.00 863.04