• Новак
300pcs трговија на големо Кристал шишенцето pendant Мини срцето Парфем Етерично масло шише завртка капа име на ориз уметност diy партија подарок ѓердан

300pcs трговија на големо Кристал шишенцето pendant Мини срцето Парфем Етерично масло шише завртка капа име на ориз уметност

DEN 3696.00
DEN 3511.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 18*18 мм Количина : 300 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Декларирани спецификации

Стил:
Pendant
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Комплементите на стоката

100pcs 30*30мм Висок квалитет Симпатична Мини кои Сакаат Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери тест цевка дома

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 303017mm10ml Добредојдовте на нашата про

DEN 1824.00 1920.00

Уметноста колекција стари кинески рачно изработени тибет сребро папагал чај тенџере/метал teapot занает за домашна декорација

Па ако имаш било какви проблеми,ве молиме ни email веднаш Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања

DEN 3374.00 4560.00

Античкиот MingDynasty порцелански вазна,во Сина, Жолта и Бела шише,насликани занаети,Декорација,Собирање&Украс,Бесплатен превозот

Ти се гледа во порцелански вазна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува К

DEN 7289.00 8575.20

5pcs 16mm класичен работ фах прилагодливи прстен половина круг шише топката прстен стаклена купола покрие прстени рачно изработени

стакло шишенцето големина : 15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте н

DEN 297.00 312.00

50pcs 30*40mm Стаклено Шише Шишенцето Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно чување на примерокот Шишиња

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 304017mm15ml Добредојдовте на нашата про

DEN 1140.00 1200.00

300pcs 20*15mm чисто стакло свет двојно чипка база 8мм монистра капа стаклено шише шишенцето pendant ѓердан стакло покрие купола

стакло шишенцето големина : 20*15mm300 / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

DEN 6065.00 6384.00