• Новак
300pcs кристал циркон завртка капа наведнуваат срцето шишенцето Мини Парфем масло шише diy ѓердан Кристал pendant име или ориз уметност накит

300pcs кристал циркон завртка капа наведнуваат срцето шишенцето Мини Парфем масло шише diy ѓердан Кристал pendant име или ориз

DEN 3696.00
DEN 3511.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 20*19 мм Количина : 300 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Декларирани спецификации

Стил:
Pendant
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Комплементите на стоката

Американската држава дома декорација housewarming подарок керамички цвет вазна цвет аранжман уред да го стори стариот сина антички

Материјали : керамикаспецификација : вкупна висина од приближно околу 30 CM, Шише дијаметар : 13 CM наоколу В

DEN 5040.00

Античкиот MingDynasty порцелански вазна,во Сина, Жолта и Бела шише,насликани занаети,Декорација,Собирање&Украс,Бесплатен превозот

Ти се гледа во порцелански вазна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува К

DEN 7289.00 8575.20

Елаборат Кинески Колекционерски ги Красат рачно производство Стариот Тибетански сребро мачка статуа Среќа чај тенџере

Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот Ве молиме Имајте предвид дека, големинат

DEN 1580.00 1775.52

100pcs 16mm половина круг шупливи топката Стакло Меур екранот купола Прстен празно поставите DIY стакло покрие купола шишенцето

стакло шишенцето големина : 15mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

DEN 2690.00 2832.00

50pcs 30*40mm Стаклено Шише Шишенцето Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно чување на примерокот Шишиња

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 304017mm15ml Добредојдовте на нашата про

DEN 1140.00 1200.00

3pcs 20*12mm стакло свет & бронза позлатен прстен класичен наоѓање поставено стакло глобалната поставено стакло шишенцето прстен

стакло шишенцето големина : 20*12mm3pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

DEN 228.00 240.00