• Новак
Исечете со нож алатки МЕШАНИ ВАТЕНКА ШАБЛОНИ АКРИЛИК DIY АЛАТКИ ЗА КОМБИНАЦИЈА QUILTER 1 СЕТ 54PCS

Исечете со нож алатки МЕШАНИ ВАТЕНКА ШАБЛОНИ АКРИЛИК DIY АЛАТКИ ЗА КОМБИНАЦИЈА QUILTER 1 СЕТ 54PCS

DEN 427.20
DEN 363.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

ДЕФИНИЦИЈА
27 МОДЕЛОТ НА СЕКОЈ МОДЕЛ НЕ СЕ СО ИСТА ГОЛЕМИНА
ДЕБЕЛА ТРАНСПАРЕНТЕН АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ СО ДЕБЕЛИНА ОД ОКОЛУ 2 MM ДЕФИНИЦИЈА
(ОКОЛУ 5 MM ЦВЕСТ НАДОМЕСТОК ШИРИНА)
КОРИСТЕЊЕ НА НАПРЕДНИ ЛАСЕРСКО СЕЧЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА, ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, ДОЛГО-ТРАЕН
(НА ОДДЕЛНИ ДЕЛОВИ МАЛКУ МАТ Е НОРМАЛНО, СО СЛЕДНИВЕ СЕЧЕЊЕ КАКО НОЖ)
ПРВО, ПОВРШИНИ СО СЛОЈ ОД ПЛАСТИЧНА ФОЛИЈА ИЛИ ХАРТИЈА ФИЛМ, МОЖЕТЕ ДА YER СОПСТВЕНИ, YER ПО ШТО Е МНОГУ ЈАСЕН И ТРАНСПАРЕНТЕН АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ.
ВТОРО, СЕКОЈ ГРАФИКОН Е ПОДЕЛЕНА НА ДВА ДЕЛА, СО ЕДЕН ЦВЕСТ НАДОМЕСТОК, ДРУГИОТ ДЕЛ Е КАКО ДА СЕ НЕТО, ЕКВИВАЛЕНТ НА (27 + 27)

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ToneStyle-U
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Материјал:
,,,,
Број На Модел На:
GJ0132
feature1:
исечете со нож алатки
feature2:
шиење додатоци
Feature3:
Рака Алатки

Комплементите на стоката

DIY Кожа Алатка отворот за инсталација алатка отворот grommet прирачник удирање пченка цветни рака удар алатки за внатрешна diamter

5% попуст може да се даде следната цел Откако ќе го најде производот вс скршена пред потпишување, ве моли

DEN 295.20