• Новак
Машина за шиење делови, индустриски рамен автомобил, појас систем, се повлече цевка тапа, лесна инсталација, готовиот производ пропусен опсег од 1 cm

Машина за шиење делови, индустриски рамен автомобил, појас систем, се повлече цевка тапа, лесна инсталација, готовиот производ

DEN 902.40
DEN 812.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

боја:
10мм
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Бренд Име:
TOWASUISEI
Употреба:
Нога

Комплементите на стоката

Трговија на големо Leathercraft DIY кожа работ масло пенкало кожа занает додатоци за подмачкување алатка кожа работ-боја апликатори

Имаме повеќе брендови, повеќе модели, повеќе боја во акции, Ако ви се допадна производот, но не можете да

DEN 583.00 911.52

Еден Пати Суровини Работ Десен Агол Врзивно средство За Една Игла за Шиење Машини КП-125 важно: изберете си сакал големина

Дел # : КП125 по големина се достапни од нас, ве молиме да ни кажете на вашиот поволни големина по поставува

DEN 612.00 719.52

DIY Кожа Алатка отворот за инсталација алатка отворот grommet прирачник удирање пченка цветни рака удар алатки за внатрешна diamter

5% попуст може да се даде следната цел Откако ќе го најде производот вс скршена пред потпишување, ве моли

DEN 295.20