• Новак
Машина за шиење фитинзи индустриски машини за шиење 520019-1 појас секачи тесен сечење ножеви жилети B4121-522-A00

Машина за шиење фитинзи индустриски машини за шиење 520019-1 појас секачи тесен сечење ножеви жилети B4121-522-A00

DEN 475.20
DEN 428.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Бренд Име:
TOWASUISEI
Употреба:
Нога

Комплементите на стоката

DIY Кожа Алатка отворот за инсталација алатка отворот grommet прирачник удирање пченка цветни рака удар алатки за внатрешна diamter

5% попуст може да се даде следната цел Откако ќе го најде производот вс скршена пред потпишување, ве моли

DEN 295.20

Еден Пати Суровини Работ Десен Агол Врзивно средство За Една Игла за Шиење Машини КП-125 важно: изберете си сакал големина

Дел # : КП125 по големина се достапни од нас, ве молиме да ни кажете на вашиот поволни големина по поставува

DEN 612.00 719.52