• Новак
1SET Отвори Пети Везови Presser Нога ЗА BERNINA СТАР СТИЛ Машини 730 830 801 930 #CY-9909L+001947.70.00

1SET Отвори Пети Везови Presser Нога ЗА BERNINA СТАР СТИЛ Машини 730 830 801 930 CY-9909L+001947.70.00

DEN 767.52
DEN 652.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Дел # : CY-9909 L+001947.70.00 ОВАА ЛИСТА ВКЛУЧУВА : 1 BUC Отвори Пети Везови Нога&1 PCS СТАР Стил Систем адаптер за Bernina Отвори Пети Везови Нога се Вклопува BERNINA СТАР СТИЛ машини.
Тие се направени Тајван, не се направени од страна на Bernina.
Тоа не може да се користи за "НОВ СТИЛ" машини.
Оваа листа ќе одговара Bernina Стар Стил машина модели како што е наведено подолу
500 Серија модел : 530, 530-2, 531, 532, 532-2, 534, 540, 540-2, 542-2
600 Серија модел : 600(НЕ деко), 610, 614, 640-2, 642-2, 644
700 Серија модел : 700, 707, 708, 709, 717, 718, 719, 730(не Artista 730), 731, 732, 741, 742, 744
800 Серија модел : 800, 801, 801s, 802, 802s, 803, 803s, 807, 808, 809, 810, 811, 811s, 817, 818, 819, 830, 830e, 830 H, 831, 832, 840, 841, 842, 850
900 Серија модел : 900, 900 E, 910, 910 N, 930, 931, 932, 940, 950
1000 Серија модел : 1 000, 1001, 1004, 1005, 1006, 1008, 1010, 1011, 1020, 1030, 1031, 1080, 1090
1100 Серија модел : 1120, 1130
1200 Серија модел : 1230, 1260
1530 & 1630

Декларирани спецификации

Бренд Име:
KUNPENG
Материјал:
Челик
Тип:
машина за шиење резервни делови
Употреба:
homehold употреба

Комплементите на стоката

Трговија на големо Leathercraft DIY кожа работ масло пенкало кожа занает додатоци за подмачкување алатка кожа работ-боја апликатори

Имаме повеќе брендови, повеќе модели, повеќе боја во акции, Ако ви се допадна производот, но не можете да

DEN 583.00 911.52